Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

🖐️ :D:D:D A wczoraj było tak pięknie.... Słonko wróć !!!! :D:D Co słychać? Jak tam przygotowania świąteczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu A przygotowania to jeszcze daleko w polu... Dziś zaczynam sprzątać dopiero;) A u Ciebie?Już wsio gotowe? A i słonko to raz jest raz go nie ma. Taki chmurny ten dzien i chłodny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny! Pękających na drzewach pąków, ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje. Życzę Wam wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy, na koncie bankowym ale przede wszystkim życzę Wam wiosny w sercu zyczy wrózia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleluja dziś śpiewamy, Bogu cześć i chwałę dajmy, Bo zmartwychwstał nasz Zbawiciel, Tego świata Odkupiciel. Zdrowia, radości i powodzenia To są najszczersze moje życzenia. /)/) /)/) =(\';\')= =(\';\')= ,,(\"),(\"), ,(\"),(\"),, :D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuu króliczki nie wyszły 😭 /)/) /)/) =(\';\')= =(\';\')= ,,(\"),(\"), ,(\"),(\"),,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skacze zajączek po lesie i życzenia Wam niesie przez pisanki przeskakuje Alleluja wykrzykuje po czym znika w długich susach cały mokry od dyngusa Zdrowych, pogodnych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu :)) Wynudziłam się okropnie w te swięta i chyba się cieszę, że już dziś mogłam przyjść do pracy :P A jak u Ciebie po świętach ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja raczej aktywnie spędziłam Święta,ale było okej;) I też się cieszę,ze już po;) ale nie wyspałam się strasznie....... 💤💤💤💤💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o farciaro;) u mnie szans na dłuższe spanie nie było:O ale co tam, przeżyje;) łeb mnie napierd....................................:O heheh - brak % we krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) u mnie tez juz po swietach :D zastanawialam sie tylko ,czy to boze narodzenie ,czy wielkanoc:D sniegu nie brakowalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiec to byla wczoraj rano :( kurna no..........a dzis przedziera sie slonko :) wyslalam wam zdjecia pogodowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juz poszly na kasicę :P mnie tam nie ma :P no a co tam u Was ??????? jak tam michałek ???i pan J. kamilcia ,a jak tam u Ciebie sprawy sercowe ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru, Michałek rosnie:D Niew iem czy ma tą nerkę czy nie, bo dopiero idzie siostra z nim na usg. Ale ogólnie to jest fajny chłoptaś;) Jak gadamy z siostrą przez tel. to dość głosno i on się wtraca:D A J. też okej;) fenkju;) Doszła kartka puszczona zwykłą pocztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×