Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Dzięki;) jeszcze nie robią śiąg:P teraz to o Juwenaliach myślą raczej niz o kuciu..... A dziekuję za kawke;)I za kruasanta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Starchy na LAchy i inne punkowe kapele;) Ale to Uniwesrytetu są A za tydzień POlitechnika i np. Marylka Rodowicz;) zaraz linka poszukam to wkleje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce na Strachy... szkoda, że to tak daleko :( U nas juwenalia były w tamtym tygodniu, ale mieszkam w takiej dziurze, że nie miałabym szans wrócic do domu po koncertach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D spoko Kamilciu;) na Fabryczny, potem wsiadasz w 12 i na osiedle studenckie i ju jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burze? ja sie tak nie bawię! No chyba, że w nocy jak będę sobie smacznie spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kiedyś miał mi emila napisać, nie wiesz kto Kamilciu???:D:P Przykro mi:( Da sie jakosc naprawic?polepszyc?ukoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, imprezowo;) Niestety Strachów na obejrzelismy, bo była \"lekka\"obsuwa w czasie, tak z póltorej godziny i zaczęłiby grac ok. 24 czy nawet po. A my z tego osiedla nie mielibysmy jak wrócic:(Ale i tak troche sie pobawialm i mało spałam ogólnie w weekend i wczorajszy armagedon i ogólnie to by sie dzis wolne przydało;) A Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 za stronkę :) Też tak myślę, poniedziałki powinny być wolne :P:P A ja skorzytałam z upalnej pogody i posiedzialam sobie na zielonej trawce :D Szkoda, że Strachy mieli taki opóznienie:( a jak inne koncerty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to obejrzeliśmy końcówke jednej kapelki rokowej;)Fajnie grali;) i 3/4 drugiej, tez dość przyjemny zespól chociaz raczej to ostrzejsze granie i nikoniecznie lubie takie rytmy, no ale oki;)A potem ostatnim tramwaje na miasto wrócilismy. Ot i całe juwenalia. Teraz w piatek Marylak Rodowicz gra i też sie wybieram;) oooooooooooooooooooooooooo i dobrze;)to opalona jesteś bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Kamilciu,a poc o się ukrywac...;) niech słonko opala;) jejciu...duchota u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze;) Co prawda tradycyjnie sie nie wyspałam,ale co tam;)kiedys sie odeśpi moze;) Kawusie sobie wypij, zjedz ciasto i niech sie polepszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×