Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

no już,no już:D dziś do pracy później przychodze, więc....;) a tak, piękny dzień i u mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no bezsennosc to jeszcze nie jest,ale mało sypam,ale jest taka noc,ze jak padam to....nic mnie nie ruszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, a ja budze się kilka razy w nocy, może dlatego ciagle jestem nie wyspana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, być może Ja nie wiem co jest gorsze - spac kilka (mało)godzin w ciągu, czy budzić się co chwile. i jedno i drugie męczy... ech dlatego stawiam kawusię i zakupiłam własnie pączka z jabłkiem i palucha z dżemem;) Cz ęstować się prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psze bardzo;) hehe jaka mam zwariowana pogode przed chwila grzmialo fest a teraz słonce swieci......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba spiszę sobie tytuły i poszukam czegoś przy najblizszej wizycie w bibliotece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babeczki :) ja niedawnoo wstalam :P mysle ,ze wszystko przez pogode :) wkoncu trzeba na cos zwalić a na serio to pogoda jest do bani zachmurzenie calkowite ,zero slońca ,temperatura (nie chce mi sie isc zobaczyć ) :D,duza wilgotnośc ,ze kosci wykreca poza tym zielono mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tylko tyle, że dziś jestem bardziej kobietą niz zwykle...... :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.............. (intensywnie myślę ):)nie przeszkadzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to ma cos wspolnego z samcem ?? :P Kamilcia opowiadaj o tych knigach nie krepuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby samiec mial cos wspolnego to .......nie wiem jaki temat bym wstawiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to cała prawda o mnie Katarzyna - osoba o tym imieniu godna jest podziwu, szacunku i uznania. Jest, bowiem szlachetna, prostolinijna, stała w przekonaniach, pracowita, skrupulatna. Nie znosi osób dwulicowych, krętaczy i kłamców. Ma duże uzdolnienia artystyczne oraz dar opanowania wiedzy, dlatego może odegrać poważna rolę w życiu naukowym. Osoba kulturalna, oddana domowi, mężowi i kochająca dzieci całym swym dobrym sercem. Lubi przyrodę, podziwia sztuki teatralne, daje przykład jak zdobywać wiedzę Jestem ideałem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - osoba o tym imieniu jest wrażliwa, spokojna, z dużym poczuciem obowiązku. Obdarzona jest wielkimi ideałami. Charakter stały, nieumiejący narzucić drugim swej woli. Cechuje ja odwaga, niezależność myślowa i w działaniu. Jest zawsze dobra nauczycielka i wzorowa matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×