Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Witam po weekendzie :):):) Weekend minął, a teraz czeka nas upalny tydzień... szkoda, że w pracy, a nie np. u Wrózi nad jeziorkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhee zawsze można urlopu troszkę wykorzystac i się pojawic u Wru:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------------------------------------------------- Mrożna kawa V V Proszę się częstować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeee.......... babeczki :D co to za zmowa za moimi plecami ? aaaaaaaaaaaaa ... :D poczekajcie do wakacji :) u nas tez upał niesamowity .kocham to ....slonko przypieka i jestem juz opalona na mahoniek :P czuje ,ze skora zlezie jak nic :(,ale pewnie tylko z cycek :P:D buziaczki dla was i korzystajcie z kazdego promyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru - poczekamy:P Fajnie,ze sie opaliłaś;):):)Cykaj foty i podsyłaj;) Raczku:P Kamilciu, łoj tam duchota:O A deszcz - w nocy niech i pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afryka ,afryka i jeszcze raz afryka:D bylam u lekarza po drodze to juz myslalam ,ze zemdleje jest tak duszno...... konia by powalilo :D robilam 2 ture testow pokarmowych uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. :( nie moge jeśc orzechow ,mandarynek i maki pszennej :D cale szczęscie ,ze ta maka nie obzeram sie bezposrednio :D a teraz ide robic obiadek ;) bedzie jakis chlodniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wróziu:D i u mnie Afryka...;) ale sie zanosi na padanie... ale sie anosi na jakies grzmoty:O Dobrego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooo burza była u Ciebie??? u mnie sie zanosi od kilku dni,ale POKI ci i dzieki Bogu - jeszcze nie zanisoło się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia, jak na razie brak planów, pewnie w domu rzucę się na kolejną książkę :P Szkdoa, ze pogoda się popsuła, bo poopalałaby się chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari - heeeeeeejjjjj ;) Kamilciu, fajna ta ksiązka????Bo nie czytałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Szwaja fajnie pisze;) Przy najbliższej bytności w bibliotece to zapytam czy jest i se pożycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czytam w domu - M. Harny Lekcja miłości w pracy pod biurkiem (kryć się muszę,ale to silniejsze ode mnie:O:) ) - T. Parsons Mężczyzna i Chłopiec, a że pewni dziś skończę tą ksiązkę bo mam dyzur,to przyniosłam kolejną - Cmętarz zwieżąt;)KInga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×