Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

w radyjo Pink Flojdy............ jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zmien ja nie moge tego zrobi,bo jedyne radio,ktore u mnie odbiera w pracy to Jedynka i teraz samba siiiikoreczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam RMF Classic rock :) A u mnie nic nie odbiera, dlatego musze słuchać z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam cały czas pracuuje :P wklepuje czasopisma do kompa i juz mi literki skakaja przed okami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wołali na nią, ej \"Słodka\"... To wszystko co, to wszystko co o niej wiem Zawsze pod tą samą bramą wschodziła gwiazda jej Świeciła nam Czasem tuż za rogiem stanęła ci twarzą w twarz I nie mógł nikt oprzeć się pokusie jej włosów rozwianych Kiedy szła ulicą, neony traciły swój blask Kiedy szła ulicą, neony traciły swój blask Dziś jesteśmy sami i \"Słodkiej\" nie ma już wśród nas Nawet ślad spod tamtej bramy rozmył deszcz Nawet ślad spod tamtej bramy rozmył deszcz Ślad...,deszcz... Wołali na nią \"Słodka\", to wszystko co o niej wiem ja tez pracuję... jak widać :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem, Och słodka :) O O , nie chce mi się nic dziś robić, mam leniwca :( Ale zrobiłam kawkę, proszę dla Ciebie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zassam se;) Narobilas mi smaka na ta kawke - wstawiam wode;) dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 🌻uszek za stronke;) 2. przypominajke w telefonie ustaw sobie hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihii oj nie przebije Cie w tych punktach,bo dzis nie mylśe:P (jak zwyklle w ostatnim czasie hihihihi) Dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeccccchhhhhhh żżżżżżzzzyyyyyyyjee bal bo to życie to bal jestnad balem... trenuje przed piątkiem:D:D:D:D:D:D:D Kamilciu, łe to spoko;)jak tylko zacmienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trenuj, trenuj :D Wsiąść do pociągu byle jakiego, nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet, ściskając w ręku kamyk zielony, patrzeć jak wszystko zostaje w tyle.... Potowarzyszę w tych treningach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja to ja to ja przyłbica twoja i ostoja ja jestem dumna ja jestem zwarta ja jestem szparka ja sekretarkaaaaaaaaaaaaa ♪♪♪♪♪♪♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ a u mnie... tak się nagle zachmurzyło..♪♪♪♪♪♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×