Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kamilciu;)dziękuję za piosenke;) baaaaaaaaardzo fajna;) 👄🌻 Dzień dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem nie przytona ) może taka kawka mnie obudzi... ) a dla Ciebie Kasiu w filizance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, ja sie tez rozdrabniać w filiżanki nie będę:) Wiec i dla mnie mega kubek;) A i do tego podwójna porcja czegoś z % by się przydała bo mam smutny nastrój...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic sie nie stało:O taki mam zły nastrój i juz. Fenks za kawusie;) Wczoraj sobie zassałam Dżemu - W zyciu piękne są tylko chwile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie właśnie PAW :) Podoba mi się też Do kołyski, ale to juz nie ten dżem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Do kołyski jest śliczne....Bardzo mi pasuje;) Jeszcze mam kilka utworków do zassania,ale wczoraj cos wolno to szło, moze dzis sie dociągna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trefne karty rozdał los, więc przegrałem partię z nim A życie, życie toczyło się dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będizez miec problemy z zassaniem czegoś to mogę podesłać. Mam całą dyskografię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Film jest świetny;)wracam do niego co jakiś czas:D Niezły ten festiwal;)W zeszłym roku Perfect grał;)to są dinozaury roka,ale normlanie koncerty rewelacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada deszcz - tak już było wczoraj \"Znowu Ty\" - to są twoje słowa W moich snach - nic się nie zmieniło Dzień jak dzień - tak już przecież było Nie chcę wiedzieć jak i co po co mówić - to nie to Nie umiałem kochać wprost znowu zakpił los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wczoraj chcialem zmienic w sobie cos I odleciec byle gdzie Jeszcze wczoraj mogłem byc daleko stad Dzisiaj znowu pada deszcz Wolasz mnie - slysze swoje imie Plyne wiec - przeciez wszystko plynie Mówisz ze nic sie nie zmienilo Tak juz jest - tak juz przeciez bylo Nie chce wiedziec jak i co Po co mówic - to nie to Nie umialem kochac wprost Znowu zakpil los Jeszcze wczoraj chcialem zmieniæ w sobie cos I odleciec byle gdzie witaj Kamilciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu,a to przez Ciebie - zapodałąś piosenke i jakos poszło;) A teraz Moja i twoja nadzieja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj powiedzieć to nim uwierzysz, że nie warto mówić kocham Spróbuj uczynić gest nim uwierzysz, że nic nie warto robić Nic naprawdę nic nie pomoże, jeśli Ty nie pomożesz dziś miłości Musisz odnaleźć nadzieję i nieważne, że nazwą Ciebie głupcem Musisz pozwolić by sny sprawiły byś pamiętał, że ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy nie bawi cię już Świat zabawek mechanicznych Kiedy dręczy cię ból niefizyczny Zamiast słuchać bzdur Głupich telefonicznych wróżek zza siedmiu mórz Spytaj siebie czego pragniesz Dlaczego kłamiesz, że miałaś wszystko Gdy udając że śpisz W głowie tropisz bajki z gazet Kiedy nie chcesz już śnić Cudzych marzeń Bosa do mnie przyjdź I od progu bezwstydnie powiedz mi Czego chcesz Słuchaj jak dwa serca biją Co ludzie myślą - to nieistotne Kochaj mnie Kochaj mnie Kochaj mnie nieprzytomnie Jak zapalniczka płomień Jak sucha studnia wodę Kochaj mnie namiętnie tak Jakby świat się skończyć miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu;) Dzis juz troszkę lepiej niby jest;) Perfektem mi pojechałaś to juz całkiem dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×