Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

podeslicjie mi cosik plizzz bo musze dłużej w robocie zostac... a mam tylke serek i bułke... a mnie ssać w dołku zaczyna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa,no to fajnie;) i już po wojnie domowej... a po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój... 🌻for ju za stronkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ale to ze on sie odezwal nie oznacza ze ja tak od razu dam sie przekupic..a co! ;) Specjalnie udam nadal strrrrrrasznie obrazona..:P zeby sie troche popodlizywal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...danonki:D szynka jakas by sie znalazla,serek topiony...co ja tam mam jeszcze:D...............................ser zolty,pomidory tez by sie znalazly:D i moje ulubione(chyba pojde sobie zrobic) goracy kubek makaron z sosem bolonskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dzis wreszcie przejde do puntu trzeciego naszej dzisiejszej diety heheh ;) Kurde ale mi sie spac chce!! 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszka, a masz dwa takie makaronki???? bo jak nie,to poproszę kanapeczkę z serem i pomidorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniuchałam % polać proszę:D koko🖐️😘 amfa najlepsza pora na godzenie się z mamutem to późny wieczór:D kasiu bidulko zapracowana wysyłam ci expresem wołowinkę w jarzynach z ryżem------leciiiiiiiiiii łap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa,no to masz farta;) a patrz ile kalorii stracisz...;) a jaka szczęsliwa będziesz potem...:)dziś w związku z tym możesz zaszaleć i jeśc steki z frytaskami;) kokoszka,to ja chętnie i poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja też jakaś senna się zrobiłam 😴 chyba poleżę trochę z Zulinką moją💤 główka mnie boli może po % przejdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa - do zobaczyska!!! kokoszka - dzieki,czekam...:) agami - miłego leżakowania:) to cyk! Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykam z wami jednego i zalegam w łożu:) siuuuuuuuup mniam lecę do później kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny??Chcialabym zmienic mojego nicka,macie jakies pomysly??Mysle ze mi w tym pomozecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..kwiatuszek powiadasz??;) zobaczymy jak wroce ze sklepu(bo zjem i opuszcze topik na chwile) czy nick jest wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie,wlasnie skonczylam jesc i lece do sklepu bo jakis nowy niedaleko mnie otworzyli:D bede za jakis czas ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×