Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

agami nerki to koniecznie ,bo się niedlugo znowu pewnie będe szykowala do rodzenia kamieni ,a mialam już tych porodow 5 i jeden zabieg:(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami-to zapodaj jakąś melodię... a teraz idziemy na jednego♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z może się przerzucimy z porannej kawki na piwo bez-alkoho-❤️-ofkors:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko,a czemu by nie:D:D:D:D:D:D ale kawusia,to już tradycja........................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko za stronkę♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ wywalcie mnie dziewczyny, bo naprawdę muszę iść:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wróziu to nie dobrze😘 kasiu może cari z mamutem buszuję:D julcia pomysł nie zły:) wina wina wina dajcie♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko,no to cosik mocniejszego for ju;) agami,a kto wie.......kto wie... :D:D:D kurdesz kurdesz... julianka zostan z nami!!!zostań z nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia uciekaj a sio!!!!!!! ale wracaj szybko:) kasiu🌻za str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami----> mam nową myśl--- kawa z prądem od rana!! nie wywalą nas stąd, bo to w końcu zawsze kawa:D:D:D wróżko---> dziękuję, że zrobiłaś to tak subtelnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochanieńkie to na rozchodnego z julcią jeszcze po kropelce♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ja też zaraz spadam do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihihi to do czyjego zalecenia mam się stosować??? agami🌻, czy kasi🌻??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po odrobince i spadam stąd:D i nie lećcie nigdzie beze mnie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest agami ostatniego ja też ide do kuchni ,bo już nawet czystych szklanek nie mam :P kasia tylko będzie miala najgorzej .bo zostanie sama :( ale moze sie ktoś pojawi .....lub jeszcze ktoś się z naszych znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wstęp zrobiony później możemy imprezować dalej a teraz kofffane uciekam bo potomstwo chce pomidorówy do poklikania później 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpie mamutowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak myślisz Kasiu :classic_cool::classic_cool::classic_cool:,ale wróżko tobie odbieram te % a za to masz herbatke malinowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorowa już gotowa:):) \\ / \\____/ kasiu dla ciebie super wielka micha cari nareszcie się znalazłaś😘🖐️ idę jeszcze trochę uporządkować kuchnię i wracam do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami,a zebyś wiedziała,że nie mogłam was znalezc[cześć hi hi hi Agami do kuchni jeszcze leci,a ja hi hi hi chwilke bede i do kuchni musze też lecieć,ale dopiero robić pomidorówke oczywiśćie hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami kochana dzieki akurat się przyda,bo musze w pracy zostac-kolega zachorował i musi iśc do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorowa!!!! już lykam ...dzieki agami 👄 kawa cari dla mnie poźniej {kwiat] teraz lece dalej ...ach.... ta wiosna mam chyba jobla na tle sprzatania,ale ja lubię czysto :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×