Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kwiatuszku kochany, miło mi że ja to nikt 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, spoko spoko. Nic to przecież i dzięki. Ale teraz to ja naprawdę sie oddalę i jeżeli Ty też to faktycznie nikogo nie ma doma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech i ja się odhacze;) ja dzis piffffffffffffffffko stawiam......... tatra mocna........ dobreeeeeeeeeee narazik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poooooodnoooooszęęęęęęęęęęęęęęęęęęe poooooodnoooooszęęęęęęęęęęęęęęęęęęe poooooodnoooooszęęęęęęęęęęęęęęęęęęe poooooodnoooooszęęęęęęęęęęęęęęęęęęe i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam szkło kontaktowe - super sprawa idę więc do łóżeczka oglądać dalej 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 DOOOBRANOOOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja niestety też na imprezkę się nie załapię ,bo z samego rana (o 9.00) jadę z Zuzią do Szczecina do specjalisty endokrynologa kurczę całkiem zapomniałam o tej wizycie:( ale jak tylko wrócę to myślę że się załapię na szampona i na winko i na browarek:) dobranoc kochanieńkie:)😘 koko coś ie mogę się przyzwyczaić do twojego kwiatka:) pappapapapapaapapapapa buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami,oj to masz kawałek drogi... ale trzymam kciuki,żeby się wsio udalo;) napisz co i jak ,oki??? to do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu jeszcze jestem:) do szczecina mam 30 min samochodem,to jeszcze ujdzie a moja zulinka to od urodzenia ma niedoczynność tarczycy i niestety co miesiąc musimy kontrolować poziom hormonów,gdyż przyjmuje tabletki z ich wieeelką dawką ale jak dotąd jest wsio pod kontrolą i jest ok:) dobranoc kochana do jutra teraz już uciekam jak wrócę jutro to oczywiście się odezwę:)😘🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami;) oj,to rzeczywiscie daleko nie jest...;) i z pewnościa wsio jest ok:) trzymajcie się obie;) i do zobaczenia:D:D:D a tymczasem...pssssssssssssssssssyyyyyyyyyytttttttttt i łyk piffka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🖐️ ładna iprezka się tu wczoraj rozkręciła :classic_cool::classic_cool::classic_cool: stawiam kawkę:D:D:D ( z prądem?) agami- powodzenia u endokrynologa i dla zuzi za dzileność ogólną👄 amfa- jak godzenie z mamutem????;) fffczoraj zmyłam się, bo mój mamut wrócił zupełnie niespodziewanie i głodny jak stado wilków, a później nam umarł prąd w całej chacie:( (teraz też wszystko nie działa:o kompa mam na dwóch przedłużaczach podłączonego w korytarzu :classic_cool:) do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co, nikt kawki nie pije???? to chociaż nas podniosę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :)Jestem 🖐️ kobiety Cała w skowronkach :P Godzenie z mamutem przebieglo baaaaardzo pomyslnie ;) Topór wojenny zakopany ;) cari dzieki za kawusie!!!!! 👄 Gdzie reszta?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami powodzenia u lekarza!!! Odezwij sie do nas jak wrócisz :) Kwiatku, Wróżko - > Kacyk nie męczy zbytnio?? :P Kasia-->wczoraj czekalysmy na Twoje ciacha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam byka... :o nie cari tylko julianka 👄 I\'m sorry!! :) A tak swoja droga to teraz ja ide robic kawe :) Gdzie jestescie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×