Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kasiu---toy toy- w sumie, czemu nie:P ale ja osobiście podbieram mojemu dziecku wypasiony nocnik, który dostało na pół roczku:P poszukam gdzieś jego zdjęcia, to padniecie ze śmiechu:D amfa---- zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia dawaj sialalalalal♪♪♪♪♪♪♪♪ bo tu jest kolektyw wścibskich bab:D♪♪♪♪♪♪♪♪ a kciuki już trzymamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami,no nareszcie!!!!:):):) lump się postarał??? wróżeczko-no ba!!swój do swego ciagnie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami 🌻 masz wodę, bo mi zaschło od tych śpiewów w gardle;) ♪♪♪♪♪♪♪♪ ja tesh chcę zdjęcia: juliankka@o2.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lump miał wózek hehehehehe ludzi w sklepie zero piwo wino woda gaz.woda ognista raczcie się damy:) jeszcze soczek jabłkowy dokupiłam i wafelki waniliowe(kasiu dla ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia beda jak wroce!!!!!!! teraz spadam!!! tylko nie upijcie sie za bardzo bo przyniose kolejne winko ok 16 :) Pa pa całusy sto dwa 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa papapapa🖐️ wracaj szybko do 16 to już wytrzeźwiejemy i na nowo możemy zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami-kochana jesteś,dziekuję;):):):) no to - puk -flaszeczka odbita;) polewamy... a gdzie to nasza cari????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie CCAARRIIIIIIIIIIIII gdzie jesteś???????? \\_/ setkowe kielonki podaję a co nie będziemy się rozdrabniać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka,no nocnik full wypas... ale jak chuchniesz doktorkowi,to się przewróci..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia fajny ten kibelek:) czego to teraz nie wymyślą żeby dziecko zachęcić do siusiania a pamiętacie baby nasze nocniki????????? blaszaki kur....jak garnki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu:D jak mu się pojawię w stanie wskazującym, to mnie prosto do psychiatry prześle:P a nocnik kupiła małej moja mama (przyda się on, gdzieś za 1,5 roku:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka a ty gdzie się podziałaś flachę powąchałaś i zasnęłaś????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami- ja miałam plajstikowy nocniczek:D tylko nie wygrywał fanfarów jak coś do neigo wpadło😭:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami,ja miałam żółciutki z czerwoną kaczuszka naklejoną;) julianko, a co tam...:) i psychiatryczne badania są wskazane wróżko,gdzieś ty polazła.....ha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżeczko:) to my tak spod stołu będziemy pic...oczywiście herbatkę... i napoje...bezalkoholowe [mrugnięcie okiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie damy się przerzucić człowiek nie wielbłąd - pić musi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami -prawda????zawsze to powtarzałam:D:D:D wróżeczko -psyttttttttttt i ju otwarte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nocnika to ja w sumie nie pamiętam jaki miałam tak mi sie skojarzył jakiś blaszak hihihihihi lejmy babki bo obiad trza robić dziś mój mamut w domu wcześniej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nas dorzucą do picia wódki od samego rana;) hihihihi ja zaraz zmykam, bo muszę się przygotować przed wizytą u lekarza:D kasiu---> myślę, że konsultacja psychiatryczna jest w moim przypadku niezbędna:D:D:D:D wróżko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe normalnie jesteście jedyne w swoim rodzaju:D:D:D:D:D:D:D fajnie tu tak:D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko no przecież musisz po antybiotyku nerki przeczyścić a nic tak nie działa jak browarek;) a cari się zagubiła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak agami,szukałam cari,na innej częstotliwosci ale i tam jej nie ma..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pośpiewamy????? ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×