Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

dziewczyny wszystkie na gapę lecimy:D a dokąd macie ochotę??? ja obstaję przy włochach... rzym...mmmm.... nigdy nie byłam w rzymie wiosną:o tylko, czy któraś nie ma jakiejś choroby lokomocyjnej, co się aktywizuje w samolocie??????????????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktos zabierze ta reklame Centrawings!!!!!!!!!!!! Dziala mi na nerwy!!!!!!! 😭 Czy nie moglaby siedziec bez ruchu na gorze strony??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko już byliśmy na cyprze calą nasza topikowa gromada :D:D mieliśmy śmieszne perypetie :D:D w samolocie no nie kasia ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka--> ja w samolocie jak ryba w wodzie :) od dziecka chcialam zostac pilotem :) ale jak nie dostaje miejsca przy oknie to jestem baaaaaaaaaaardzo niepocieszona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa- ale to właśnie centralwingsem możemy polecieć dso tych włoch:P wścibstwo moje nie zna granic.... sylwia- a po cóż się udajesz 28.04 na ławicę???? gdzie lecisz babo i dlaczego bez nas???;) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu---> dziękuję:) wróżko----> na cyprze mówisz... i co się działo w tym samolocie, turbulencje jakieś???????????? amfa-------> masz rezerwację przy oknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece w swiat daleki za gory i rzeki hehehe :P eeee tam..zaraz bedzie ze sie chwale :P:P Jak chcecie ze mna poleciec to zapraszam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko,oj działo się działo...;) jacus to wiecej by mógł opowiedzieć...:):P amfa,farciaro...:) dawaj,chwal się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio- to w kwietniu też możemy lecieć:D i się nie chwalisz, tylko odpowiadasz na pytanie wścibskiej baby:D no to- dokąd lecisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
były turbulencje ...... mnie opie...li ,ze biore kożuch i buty zimowe pożniej ,ze toy-toy na pokladzie no i na koniec rewizja osobista jacy ach co to byl za lot niezapomniany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa,no ciekawe dlaczego....hehehehe :P a w jakim celu??? turystyczno-krajoznawczym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!!!!!!!!!!!!!!!! twój facet to jakiś arab, czy lecisz hobbystycznie???? a może parałaś się studiami orientalistycznymi???? dawaj, dawaj, bo zaraz mnie ciekawość (wiem, wiem pierwszy stopień do piekła)spali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko,ja włąsnie miałam napisac,że facet amfy stamtąd pochodzi...:D:D:D:D ale zdążyłam wysłac posta ....:):) wróżeczko,ale było przemiło,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam: 1. Moj facet Arabem nie jest 2. Mam swira na punkcie kultury arabskiej 3. Lece tam w celach hobbystycznyc na dlugi weekend 4. Lece tam 2 raz w zyciu heh 5. Nie moge sie doczekac spotkania z przyjaciolmi stamtad 5. Nie studiuje arabistyki :(:( Cos jeszcze wscibskie baby chca wiedziec?? :P Za 25 minut zmykam na spotkanie :o ale wracam o 16.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa,dziekujemy za wyczerpujace odpowiedzi:) ty farciaro jedna.....:) no to zaczynamy trzymac kciukasy!! palce u nóg też krzyzuje,ale to iesz,wracaj szybko,bokurczy dostanę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pragnienie tej wiedzy zostalo zaspokojone:D:D:P tylko nie zapomnij aparatu ,bo ja chcę zobaczyć zdjęcia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa- w imieniu forum dziękuję za wyczerpującą odpowiedź:D to jeszcze proszę nam zeznać ile lat sobie liczysz, jaki masz pesel i numer buta;) buahhahahahahhahahhaahha kasiu-widzisz dublowanie jak ta lala:P wróżko- teraz też możesz wziąć kozajce i kożuch- spox;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroce jak najszybciej zeby wam rączulki nie zdretwialy od tych kciukow :D:D:D zdjec juz mam duzo z poprzedniego pobytu..wiec... :P:P ide poprawic make-up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa- aparat, aparat, aparat weź sialalalalal♪♪♪♪♪♪♪♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa...więc...mój emil pod nickiem jest...więc podeslij kilka... nacieszymy oczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec...moj emil jest pod nickiem... wiec podeslij kila zdjęc...więc choć nacieszymy oczy.... kurde...zjadło mój poprzedni post:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też pod nickiem ja też chce zdjęcia zakupy zrobione do stołu podano PIJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×