Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

amfa,a na te oczy masz jakies krople??Bo ja jak bylam przeziebiona to tez mialam napuchniete i mnie szczypaly,lzy mi lecialy,strasznie sie czulam,ale kropleki mi pomogly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku-- juz sobie visine zaaplikowalam i dalej mam opuchniete :o ale jest troche lepiej jak okulary nakladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa dla ciebie : W lutym pyliła olszyna, w marcu olcha. Teraz kończy się brzoza, a wciąż pyli dąb. Potem przyjdzie kolej na chwasty i trawy. Trwa najgorszy czas dla osób uczulonych na pyłki roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja stara alergiczka jestem :D reaguję na wszystkie pyłki roślinne począwszy od lutego aż do lipca .:D trawy są najgorsze :( wtedy nie jest mi do śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a czy ty wiesz że już najwyższa pora wziąć się za datury ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,ja juz tego nie wysiewam a poza tym nie mam nasion... a szkoda... zakupiłam sobie za to maciejkę i jeszcze troszkę i posieję do skrzyneczek.... a u mnie pod balkonem już wychodzą lelije:) i malwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie kupilam czekodżemi... jem już 4 kanapkę ..zabierzcie to ode mnie :D pychotka mniammmm ...polecam jest z bialą czekoladą i bananem i czarną z wiśniami ja kupilam z bialą :P (zaraz peknę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia już lece z widerkiem :D i rzucam ci kanapkę taką balszoją ale po drodze kup sobie napewno bedzie Ci smakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 {kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 {kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 {kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 {kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 {kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 {kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 {kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 {kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 {kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 {kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 {kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 za tak ładnie rozpoczętą stronkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko,a co tam gotujesz???????????????// Jak nie zapomne,to wleze do sklepu i kupię se;) bo m i smaka narobiłaś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrożka123
dam Ci kwiatkow ląkę świeże i pachnące :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×