Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kasi już ci miałam dzwonka posłać :)i kierowniczke spieronić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auuuuuuuuuuuuuuuu auuuuuuuuuuuuuuuu nawoływanie mamuta w rui:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ,ale nie pytaj co to jest spieronić ,bo ja właśnie pekam z tego co napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nic nie zrobię przez was :D Amfa szkoda że nasze mamuty nie maja takich tajemnic :D dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mamut ma ruie eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaca sie rozbuchales?????? ruja powiadasz???? :D:D:D uwazaj na:: O północy jaskiniowiec wszedł do jaskini, zdjął skórę i położył się na legowisku koło piącej żony. Odwrócił się i na dobranoc pocałował ją w policzek. Nad ranem jaskiniowca budzi energiczne szturchanie w łokieć. Odwraca się i z trwogą stwierdza, że leży obok tygrysa. - Słuchaj stary! - mówi tygrys - Jeste o wiele sympatyczniejszy niż twoja żona, którą wczoraj zjadłem. Gdyby mnie w nocy nie pocałował w policzek, z pewnocią zjadłbym i ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha ja też robie nic:):):)i jest mi dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze nie mamuty rozmnażały sie przez podział.... oj cari:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podchodzi mamut do mamucicy... On - Muuuuuuuuuuuuu!!!!! Ona - Muuuuu?????? sytuacja się powtarza... On - Muuuuuuuuuuuuu!!!!! Ona - Muuuuu?????? sytuacja się powtarza... On - Muuuuuuuuuuuuu!!!!! Ona - Muuuuu?????? I tak wyginęły mamuty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze być, może być dlatego po pierwszych przymrozkach wymarły wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostało 3 wariatów w domu wariatów , no i postanowili ich wypuścic . Ale nie mogą ich przecież wypuścić bez powodu. Wymyślili więc sposób aby pytać się ich co by sobie kupili gdyby mieli 1000 zł. No i woła pierwszego i się pyta: • Co byś sobie kupil gdybyś mial 1000zł . • No, ja bym pojechał do Hiszpani. To bylo normalne więc go wypuścił. Dugiego sie pyta co by sobie kupił gdyby miał 1000zł . • No, ja bym sobie kupił rower górski. To też było normalne więc go wypuścił. Trzeci wariat oglądał sobie dupe w lusterku .No i dyrektor zadał mu to samo pytanie, co pozostałym: • Co byś sobie kupił gdybyś miał 1000zł. A wariat odpowiada: • No, ja bym sbie kupił nową dupę, bo ta mi chyba pękła na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacuś jak ty bedziesz jadł ,jak boli zagbek:)ale ja juz wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari,wsiadaj nazad....:) Wróżo, hmmm kickaj to chyba coś z królikami związane..........:P Amfa:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×