Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Mamut (Mammuthus) - nazwa ta odnosi się do kilku gatunków trąbowców, wymarłych pod koniec ostatniej epoki lodowcowej, u schyłku plejstocenu, zamieszkujących rozległe obszary Europy, Ameryki Północnej i północnej Azji. Najczęściej pod pojęciem mamuta rozumie się wymarłego pod koniec ostatniej epoki lodowcowej mamuta włochatego (zw. też mamutem właściwym), choć większość gatunków mamutów nie posiadała owłosienia. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cari skoro amfa mówi ze namówiła mamuta na malowanie to stwierdziłem że to jej prawdopodobnie chłopak albo mem ze bedzie jej pokój malowac i ze go przekonała do malowania to uzyła jakiś silnych argumentów a to sponiewieranie to jest własnie ta przenosnia /dziewczyno z komprachcic:D/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko jeszcze bardziej sie zamotalam hahahahahahhahahahahahahahahahha :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przestańcie mnie wkur... bo mnie ząb boli..tylko mi wytłumaczcie o co tu biega zamiast sie nabijać ze mnie dziurawe demokracje:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaca ty się tak nie nadymaj bo wybuchniesz :D co ci trzeba wyjaśniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca Ty TY TY jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ten tramwaj co nie chodzi w mieście Łodzi :)zapytaj Kaśke to Ci powie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca mamut to mamut ...... kiedys tak nazwaliśmy swoje polowice ...ty możesz sie wypowiadać na temat mamucicy lub malych jaskiniowcow :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna ,a ja jacy mowie,ze nie chodzi w Łodzi ,a tu o bieganiu było upsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wszystko wiem..ale mnie zeszcie zakręciły nikt za babami nie zdąży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy dzisiaj zakreceni jak paczka gwoździ :D:D:D:D jedna encyklopedia :D druga o łodzi i tramwaju :D trzecia śpi :D czwarty się wkur...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamut- nieskromnie rzeknę że to ja jestem stwórca tego określenia i czieszę się bardzo że się przyjęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu do tyłu ,bo jaca nadaje :):):)a może ta kan......jeszcze wyskoczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak za starych dobrych czasów:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:a ja Wam piwko stawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko ,a ja teraz leje z Ciebie,że Ty lejesz :)śuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chciałaś przez co powiedzieć cari bo zostawiłaś pewne niedomówienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......... a wracając do mamutów ........ Algorytm obliczania stopnia zmamucenia int wsp_zmam; /* współczynnik zmamucenia */ int wiek; /* wiek osobnika w latach */ int staż; /* staż osobnika w SKPG w latach */ int sam, małż, il_dz; /* samochód, małżeństwo, ilość dzieci */ wsp_zmam = wiek + staż; if (sam == TRUE) wsp_zmam++; if (małż == TRUE) wsp_zmam++; wsp_zmam += il_dz; if (wsp_zmam > 60) printf (\"Jesteś dinozaurem\"); else if (wsp_zmam > 40) printf (\"Jesteś mamutem\"); else printf (\"Jesteś dopiero kandydatem na mamuta\"); :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozia zabralas mi slonce to mnie zmulilo jak chmury nadeszly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×