Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

wróżko 🌻na tym nowym topiku to jakoś mi z trudem wychodzi to szczelanie :Dlanie może jednak wychodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha coś ty doktorat robiła na tym mamucie czy jak jaca nic nic zupełnie nic;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka ,przeciez jaca wczoraj mówił ,ze sami wariaci no to czego sie spodziewałaś🌻🌻🌻🌻 każda wariatka ma w głowie🌻ka:)a ja cały wianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, nic, zupełnie nic:classic_cool::classic_cool::classic_cool: A świstak..........................w te sreberka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari ale my to mówiliśmy wspólnie i w porozumieniu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwaj jaskiniowcy spotykają się na polowaniu. - Słyszałem, że kupiłe na targu młodego mamuta. - To prawda. - Ile waży? - Niedużo, 500 kilogramów Po dwóch tygodniach jaskiniowcy spotykają się znów. - Jak tam twój mamut? - W porządku. - A ile teraz waży? - 400 kilogramów - Przecież dwa tygodnie temu ważył pięćset! - Tak, ale wczoraj musiałem go wykastrować, bo dobierał się do wszystkich mamucic w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi treba wigoru ,zeby ustrzelić stronke ,mówiłam jak za starych dobrych czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale pędzicie ...zaraz was nie dogonie :D muszę wyciągnąc rower jaca mam coś dla ciebie :D Jaskiniowiec wezwał do swojej jaskini dentystę, żeby fachowo usunął mu bolącego zęba. Dentysta wyjmuje z walizeczki dwie maczugi: małą i dużą. Jaskiniowiec pyta: - Do czego służy ta mała maczuga? - Do usunięcia zęba. - A ta duża? - To rodek umierzający ból. Proszę pochylić się i skierować głowę w moją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japończycy, którzy odwiedzą Syberię latem, będą szukać najlepiej zachowanych, m.in. genitaliów, z których da się pobrać nasienie z nieuszkodzonym kodem DNA. Naukowcy chcą zapłodnić nim samicę słonia, najbliższego z żyjących krewniaka mamuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko jaca ci kwiatka podesłał WOW mamućcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamut włochaty, Mamut właściwy (Mammuthus primigenius) - Wymarły ssak z rodziny słoniowatych, z rzędu trąbowców. Był jedynym gatunkiem mamuta, który miał gęstą sierść. Wywodził się od wcześniejszego mamuta stepowego Mammuthus trognotherii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas nie dogonit:P a to na rowerze mamut bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA niemozliwi jesteście, wy kochane mamuteczki:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandr Mamut - Lat 45. Absolwent prawa, jeden z najbardziej wpływowych lobbystów w Rosji. Mamut jest na tyle wpływowy, że zwykle potrafi załatwić sobie, by nie uwzględniano go w rosyjskich rankingach najbogatszych. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko ,a ty nie tylko lubujesz sie w mamutach :)również w smoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×