Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Zuzik,dzięki za zaproszenie;) i ja mam fulll roboty..... i szefowa nad głową dziś stoi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca jasne ze zrobione :D i na malowanie mamuta namowilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurza stopa..o żeby jego diabeł z łóżka przegonił gołego prosto w przerębel:D:D:D amfa niedowiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuniu dzięki , wyprawa extra i pizza też . Jednym słowem nie da się tego opisać , szczególnie przeprawy przez Apeniny kiedy trzeba było jechać górskimi wąskimi ścieżkami a nie autostradą. Myślałam że wysiądę i będę biegła z tyłu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie ciesze ze tobie sie podobało , bo co to bybył ze mnie za kumpel co by tylko zazdrościć potrafił a nie umiałby cieczyć sie razem z tobą:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ,i musze dojść do tego kogo tu sponiewierano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda ja tez jestem zalożylam wspolnote z sasiadka i zmywamy klatke bo te szczurki napet niedopalki pozostawiali :D tzn tylko swoj parterek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka przenosnia cari...amfa namówiła mamuta na malowanie mieszkania czy też pokoju ...ma dziewczyna dar przekonywania nic takiego sie nie stało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh jaca rozumiem ze przez meska solidarnosc bardzo wspolczujesz memu mautkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam okazję oglądać Alpy za dnia. To są dopiero góry .No i te kilometry pięknych równych autostrad. Jacuniu , człowiek nawet nie wie czego by mógł zazdrościć do póki tego sam nie zobaczy . Opowiadać można przez parę kolejnych tygodni bo zawsze się coś nieoczekiwanie przypomina. :D Mam nadzieje że jeszcze tam pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha nastepnym razem to ty mnie nie wykiwasz :D jade z toba :) ale tu gwarno sie zrobilo aaaaaaaaaa... chcialam wam jeszcze powiedzieć ,ze u mnie takie ciepelko sie zrobilo ,ze zaczynam powracac do zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie :D myślałam że nadal jestem z Jacą sama na topiku a tu się okazuje że gwarno jak na straganie :D no i wyrwałam sie ze swoimi opowieściami jak Filip z konopii (indyjskich :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko :)ja tez te naleśniki przełożyłam na jutro hi hi hi ,a jutro sie okarze hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróziu no przecież wiesz że masz to jak w banku (chociaż to może nie najszczęśliwsze określenie bo kto teraz ma w banku :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dopiero jestem na etapie porzadkow co do nalesnikow to napewno je zrobię ,ale kiedy ???..sama nie wiem :D mamuty to sa bestie już wam pisalam jaki to mialam mieć cudowne popoludnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca :D dobry jesteś najpierw mi tłumaczysz ,ze to taka przenośnia .....,a potem pytasz kto to mamut śuper:)I tak Was lublju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam ze tylko ja taka niekumata jestem :P wrozia 👄 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×