Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Gość wściekła ciężarówka
Kasia ,wróżka próbuje nas załatwić sposobem . Niby racja niby tak , a co se żałować , a sama tylko dwie kiełbaski .:D Trzeba ja zlustrować ,co ma w rękawach ................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala kielbaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala kielbaska
wy mnie zjadacie tonami ...zaraz pożre was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało tego że cie zjadamy kiełbasko ,my cie wciagamy nosem :D i do tego chrzanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka , czemu ty rzucasz hasło że nas niema ? Jak tak mówisz to nas zaczyna nie być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie mizeria :) dobra na wszystko o jesssssssssssssssssssssssu jestem glodna :P dobrze ,ze mnie nie widzicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lece z Wami ,ale jeszcze nie wiem gdzie:),ale Wam łatwo mówić bikini ,bikini:P A sałatka jaka :)bo tyle co wpadłam i wpisa robie ,a teraz wracam na spokojno przeczytać o co chodzi :)chyba powinnam sobie dodać \"zakrecona\"hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cari 👄 byla taka piosenka ... zakrecona ,zakecona :D cari pakujesz sie i lecisz..co do salaty to ze smietaną i do tego biala kielbasa ,ktora wlasnie kończymy jesc ,ale dla ciebie jeszcze sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo dośc o tym jedzeniu bo normlanie slina po pietach kapie........... Wróżko 🌻za stronkę;) Cari,czeeeeeeeeeśśśśśśśćććććććććććććć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari ja ci moge odstąpić pół wianka kiełbachy , sałatą dysponuje wróżka , a Kasia majonezem.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam już wrąbalam i czuję się jak sloń :Dprzy okazji wzięlam prysznic :D bo ktoś mi przekrecil kurek od wody na prysznic ,a chcialam tylko napuscić troche wody do wanny na pranie ręczne :D cari co slychać u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka🌻 Kasia🌻 Klucha🌻 a ja Wam powiem coś o szczawiowej :)miałam kiedyś ,dawno to było w ogródku szczaw taki dziki ,i pomyślałam sobie,że jutro z niego bedzie zupka pyszna ,bo już dawno takiej nie jadłam , nastepnego dnia ,zabrałam miseczke do ogrodu i poszłam po szczaw ,i jak myślicie co było dalej ,no właśnie ,zagadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia:D:D:Dstrzał w10:Dbo moja połowa sobie skosiła :)a miałam wtedy taki smak na te szczawiowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zdarza sie ,ze panowie :Pi to gorsze chyba siusianeie od kotków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jeszcze powiedz ,ze wygrasz to juz napewno uwierze ... ja już mialam ostatnio takie plany :D mialam lecieć z kluchą na cypr...po drodze mieliśmy wpasc na lody do egiptu ...a na koniec na kolorowe drinasie na lazurowe wybrzeze ...a tu klapa buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×