Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Oj ,cosik głodna sie robie:)na cos konkretnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam coś konkretnego ,a poszłam po jogobelle maxi ,ale hi hi hi Właśnie leci ciepły letni deszcz,ale właściwie to nie wiem czy ciepły ,tak sie domyślam,fajnie ,bo za dzień lub dwa moje ciulipanki rozkwitna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko ,mnie też sie marzy,aby wszystko kwitło cały rok ,to by było chyba pomieszanie z poplataniem ,ale mam wzglad na alregików ,wiec niej jest jak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też kwitną tulipanki :) malutkie , żółciutkie i śliczniutkie aż się serducho cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze dla alergigow będzie dopiero jak trawa zacznie pylić ,a to juz niedlugo :( nawet mnie bierze chociaz nigdy nie bylam alergiczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlaśnie czekam na te tulipki ,bo nowe odmiany sobie zakuipłam i jeszcze ich nie widziałam,a może macie foty swoich:)oj widze,ze ten topik sie zamieni w ogrodnictwo ekologiczne he he he.A co do skrzynek balkonowych dajecie,bo ja najcześćiej surfinie,ale nie wiem czy se nie zmienić na te surfinie miniatrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie w doniczkę posialam petunie ...juz je popikowalam mam nadzieję tylko ,ze będa kolorowe :D a najbardziej lubię rożnej odmiany aksamitkę najladniej kwitnie i dlugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrżóko,chyba tak;) buuuuuuuuuhahahahahhaa a ja sobie maciejkę posadze w skrzynki;) 🌻za stronkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też lubie śmierdziuszki:)waskolistne ładne tez ,oj chyba lece posiać 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to wejdzcie na maxiora w smieszne filmi ki i tam jest tytul trochę się wystraszyla buhahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,dobraaaaaaaaaaa:) ale i tak w domu odbiorę dopiero;) u nas też się chmurzy cholera a ja się boje burzy........a coś się zbiera...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×