Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

roballo nie ma sprawy o ktorej i gdzie;) ja sie spreze to przed wieczorem dojade ja stawiam piwo ty knedliki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć co za piekny goracy dzień ...jedziemy rowerami na dzialkę mam nadzieje ,że wlasnie dzis opalę sie piknie :D Milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOOOZIU ...we wannie, we wannie...to musiała być ciepła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal choruje, bylm chwile na dworze, ale jest tak nijak, po co wieje wiatr:( kasia juz po grilu:) roballo co jadles;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu dzieki za poczte ..była superowska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he a ja myslalam bylam tego pewna, ze jaca kapal sie w jeziorze:D nawet sobie pomyslalam szaleniec, swir czy mors:):):) on tak to fajnie oswiadczyl \" a ja sie kapalem\" ze nie moglam pomyslec inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowiej nam szybciutko🌻 co jadlem ja jak zwykle bedoc w czechach jem czeskie potrawiny;) czyli \"utopence sztuk 3\" bardzo dobre i taka kuchnia jak preferuje... Spozywaj duzo witaminy C to lek na wszystko-buziaczki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia, tak juz po grilu-bo to grill taki poobiedni był;) tato na noc do pracy idzie,więc 2 godzinki i do domu;)ale kaszanka i kielbaska zjedzona;) Ale i tak bylo bardzo fajnie;) Robalku,a co to te utopence sa ...? Jacus - prosze bardzo ;) Jak cosik będę miec jeszcze to podeslę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOOOZIU cukiereczku ja za stary jestem na takie wygłupy i kapiele w zimnych jeziorach.... wolę ciepłą wannę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ...dziewczynki mam murzynka ciepłego własnej roboty z piekarnika do kawusi ...która reflektuje...a ty Robal chcesz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki🌻 musialam w google poszukac tych utopencow:)juz wiem co to jest w przepisie napisali serdelki wieprzowe.....wiecie, ze ja przez 3 min zastanawiala sie co to sa serdelki wieprzowe:D po prostu przestalam uzywac wyrazu serdelki i zapomnialam co to takiego :) nie jadam serdelkow, dlatego utopence u mnie odpadaja, a czy knedliki tez sa z miesem?????? kasia a ty co wszamialas, ja zjadlabym skrzydelka z grila........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca stary ale jary:) no to ja lece po kawe, a jak wroce to obok kompa ma stac kawalek placuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knedliki ZOOOZIU są bez mięsa ...to jakby ci tu powiedzieć pyza drożdżowa pokrojona w plasterki..grubsze ciasto na stole🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleeeeeeeeee duzyyyyyyyyyyyyy kawalekkkkkkkkkkk i to wszystko dla mnie [oblizuje sie] ps.dzieki za wyjasnienia dotyczace knedlikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ja tez i kawusie prosze i ciacha...;) a serdelki,no tak..zapomniana nazwa;) ja jadłam i kaszaneczke i kiełabske;) pyszotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a pifffka popiłaś na grillu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko 1 i to jeszcze podzieliłam sie z tata;) ale jeszcze troszke i sobie strzele całe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×