Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

no wreszcie ktos sie pojawil!!!!! 🖐️ Kasiu :) Robie kawke!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ,amfa,julianka{kwiat] dzisiaj u mnie slonka brak :( mialam zły sen śnily mi sie jakieś niedzwiedzie polarne ,ktore atakowaly i porywaly ludzi brrrrrrrrrrrrrr.....ale jestem zmęczona zaplanowalam sobie na dzisiaj ,że idę do mamy ,a później spacerkiem na cmentarz :) no jeszcze wypiję z wami kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja podaje tą kawkę :D prosze sobie brać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko kochana..a czy ty o czyms nie zapomnialas?? :P o pierogach mówie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa jak moglam zapomnieć pierogi czekają na ciebie :) już ci nalożylam i polalam smietanką .... oj!!! kawka tego mi brakuje ;)....dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari 👄 jak tam poranek?????? masz ochote na kawencje:) amfa zrob na zapas jeszcze !!!!,bo pewnie zaraz znowu ktoś dojdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam :) pyycha ;) ja mam dzis urlopik jednodniowy.. ale czeka mnie za to mnostwo prac domowych :( musze posprzatac, zrobic pranie, cos ugotowac a do tego zaczac pisac prace :o Na razie jednak odprezam sie z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka spokojnie!! zrobiłam w ekspresie cały dzbanek kawy wiec starczy dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chetnie do wrózki na obiad sie wprosila ale juz pierogami sie czestowalam wiec bedzie ze jej wyjadam hahah :P Poza tym musze sie okazac dobra kobieta i dla mego (znowu ;)) kochanego mezczyzny zrobic obiadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ,ale nie ma sprawy;) powiem tylko jeszcze ,że jest kwasny,ale taki lubię kurcze jak mi się dzisiaj oczy kleją co jest ??? za dużo energi wczoraj mialam ,czy co??? ?zaznaczam że w nocy nic nie robilam ... grzecznie spalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawcie znouw wychlapałam wcześniej :)ale te pierozki to zjadlabym:)a co na obiad zrobic to nie wiem 🌻🌻🌻oj znowu proszy ,ja chce slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko,może byc kwasny.... grzeczna powiadasz....hmm.... cari, u mnie pochmurno tyż...a śnieg prószył jak do roboty szłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózka - > to po tym szamponie wczorajszym :P kasia - > no wczoraj to juz tak sie pogodzilismy ze za wszystkie czasy chyba hahaha :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasz polny kwiatek to chyba kacyka leczy....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek pewnie w szkole umiera:P....z pragnienia amfa a zakwasów to ty nie masz ????:P.......... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa dieta jak cholera :D :P Pizze wczoraj jadlam :P Bardzo dietetyczne danie hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sek Kasiu a to feler:Dmowi sie trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka-> :P:P nie mam :P wprawiona jestem hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca 🖐️ my sie jeszcze nie znamy :P Moze ktos nas sobie przedstawi co???? :P No dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca ty nasz kochany rodzynku taka impra wczoraj byla ,a ty się gdziesz palętasz!!!! cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok dla ciebie na dobry poczatek dnia :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, cari:D czuwam jak prawie zawsze nad wami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×