Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

WYSLIJ JESZCZE RAZ MOZE SIE ZGUBILO PO DRODZE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka-> 👄 Z nastepnej wyprawy tez wam fotki poslę :D jesli bedzicie chcialy ;) Ponawiam pytanie..CHCECIE ARABSKIE MP3??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia!! nadal nic!! nie wiem o co biega :( wysle Ci mailem innego maila..sprobuj tam ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.funpic.hu/swf/numanuma.html wiecie ,że czasem wpadam na kawe do pań ok.50siątki ,ale tak cichaczem tylko zagladam ,zaskoczona jestem bo oni bardzo nie lubia czerwonych ,czasem ktos milo zagadnie ,a one przeganiaja ,nie ma tej zyczliwosci co u nas ,to chyba ich zamkniete forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari,no wiem dlaczego przeciez czerwoni szkody nie robią zwłaszcza tacy sympatyczni,bo i debile się trafiaja,ale po co się uprzedzać do wszystkich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ale juz Cie dodalam....... cari--> generalnie na kafe ciezko dostac sie do rozkreconych topikow niektorych.. nawet jak sie na czarno napisze.. bez sensu..ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam też nic więcej nie dostałam ..... amfa ja ci wyslę wieczorkiem ok ??? teraz idę sobie na dlugi spacerek .bo niedlugo przyrosnę i zakwitnę :D cari gdzie ty lazisz ...siedz u nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Kasiu nasz z 25tys był rozkrecony jak ta lala ,albo inny i kazdego przyjmujemy z otwartymi ramionami ,nawet ci debilni sami odchodza bo widza,że my ich \"kochamy\"kurde sypie sypie śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko czekaj chce iść z toba na spacerek ,a ja nigdzie nie odchodze ,czasem se brykam po kafe i kukam co sie gdzie porabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari masz racje byl taki jeden co do psychiatry nas wysylal hihihihihhi ale to byla zbiorowa terapia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem przykladem tego jak milo mozna sie do was doczepic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózka ---> jak sie piosenka podoba?? ;) kasia---> dostalas @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wrózko ,a grypy nie dostaniemy;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ,wierze ci na słowo,ale lepiej może wypic jednego to tez zabija wirusy i zarazki hi i cieplej sie zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×