Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

wróżeczko🌻za stronke wiecie,nie trzeba minuty czekać na kolejnego posta!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cari*****
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuKasiu mi chodziło raczej o gwiazdki :D:D:D caripieciogwiazdkowahe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cari***
Wybaczam ale trzy gwiazdki to lepiej do mnie pasuja,ale ja jestem taka zawsze skromniutka więc zostawiam sobie jedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak wiadomości narazie, bo ja mogę wyslać do niej eska ,ale ją to troszku kosztuje ...lepiej niech zje sobie loda za tego eska do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻 🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzz🌻zachciało mi sie rysowac ,a wszystko przez te wybaczzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko,no własnie - ja już jakiś czas temu chciałam wysłac,ale nie wiedziałam jakie są ceny i żeby jej na koszta nie narazić więc siedzę cicho.. ale jakby co - to pozdrów sedecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz jej napisać może być bez odzewu przecież no nie??? cari rysuj zawsze to wiosennie w naszym domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻 🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzz🌻zzz🌻zz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agami.
żeby tradycji stało się zadość to ja też chcę być pomarańczowa:D kuchnia na błysk zrobiona pranie wstawione tylko co do obiadu to koncepcji brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻 🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzz🌻 zzzzzzzzzzz🌻zzz🌻zz🌻 upssssssssssssssssssssss🌻nie miało sie rozciagnaczzzz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×