Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Czy mogę się wprosic na kawę? Samej jakoś tak nieciekawie smakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami-- dzięki.. :) przepraszam ze tak bez zaproszenia, sama sie wpraszam.. ale potrzebne mi towarzystwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nas zaproszenia nie potrzeba każy jest tu mile widziany:) więc bez krempacji wpadaj kiedy tylko masz na to ochotę:):):):) a może się u nas zadomowisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia zostaw tą robotę,bo się przepracujesz;) wróżka to chyba wszystkie krowy w biedronce doi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, bardzo chętnie :) tym bardziej, ze ostatnimi czasy brakuje mi babskich pogaduszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ziemniaki dalej nie obrane ciekawe na którą zrobię ten obiad ciekawe co by było jak bym zastrajkowała i zupki chińskie na obiad podała hihiihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa to śmiało dołącz do nas my tu gadamy o wszystkim i o niczym ogólnie jest superrrrrrr!!!!!!!!!!!!! najweselej jest wieczorkiem,kiedy się wszystkie babki zbiorą:) mamy też jednego rodzynka wśród nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nic by się nie stalo ;) od czasu do czasu dobrze jest zjesc zupke chinska :) Ja dzis zabiore mojego mezczyzne do KFC na obiad..a raczej kolację.. :) idziemy na zakupy, a raczej ja idę ;) wiec nie mam zamiaru nic gotowac... i tak pozno wrocimy.. Za to jutro czeka mnie dylemat: Co na obiad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nawet jest rodzynek?? ;) a cóż to za mężczyzna zaszczyca wasz topik swoją obecnością?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja mam ten tylemat niemal codziennie dobrze tylko że moja rodzinka nie jest wybredna i zjedzą wszystko co im podam a dzisiaj to chyba ptasią grypę(kurczaka) im zrobię jeszcze ma czas bo mój samczyk z pracy o 17 wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz rodzynek to jaca ten to dopiero potrafi nas rozbawić:D przekonasz się sama jak na niego trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko jedną osobę do nakarmienia.. :) na razie tworzymy dwuosobową rodzinę :) Do wybrednych też nie należy tym bardziej ze ostatnio jest.......... na diecie :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka skończ już maltretować te biedne krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca..hmm czyżby to od Jacka? :) moja miłość ma tak na imię... ;) Skoro jest taki fajny to prosze go ode mnie pozdrowić..gdyby wieczorem mnie nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja też jestem na diecie😡 piję jakąś obrzydliwą herbatę blllleeeee ale wytrzymam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jaca to Jacuś----super gość(żeby nie przechwalić) pozdrowimy go od ciebie w razie twojej nieobecności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffff te krowinki to wsciekle :D oooo!!!!!jak fajnie ,ze mamy nowa kolezankę :) już jezdem i mam jeszcze troszke czasu ........mam obliczony czas spagetti to jakieś pol h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami a skad jestes? I z jakich miast są inne osoby z topiku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka--> to ja sie z Toba przywitac musze 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie Jacki to fajne chlopaki :D wiem cos o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie wróciłaś wróziu ja już myślałam,że za byki też się zabrałaś hihihihihihhhi amfa ja jestem z okolic Szczecina a dziewczyny to różnie łódź,mazury,góry a ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa milo cię widzieć na naszym topiku miejsca tu dostatek:) jestem hmmmmmmmmm..... jakby tu napisac \"chlopka z mazur\" :D:D:D:D a tak na poważnie to jestem mieszczuchem mazurskim :) kasia przytalalam dla ciebie wafele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa - cześć a i 🌻za stronke;) znów się zakopałam w magazyny;) agami-spoko-pomidorówy cały gar mama nagotowala,dla wszystkich wystarczy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia znowu mnie poniosla moja wyobraxnia zamiast dla wszystkich wystarczy to dla wszystkich wyzeraczy :Dprzeczytalam achhhhhhh...... musze coś z tym zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżia - dzieki,koffffffffffffffffffaaaaaannnnnnna jesteś:) amfa,jak tam kaffka smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka pyszna :) to ja moze teraz zrobie herbate i poczestuje sernikiem..co wy na to?? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×