Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

coś mi się jednak wydaje wróżko,że jakiegoś byczka to wypatrzyłaś w biedronce;) kasiu zaraz cię odkopiemy z tych kartek amfa skoro już się zadomowiłaś to zostawiam cie pod skrzydełkami dziewczyn i spadam obierać te pyrki,bo będzie ze mną źle jak mój mamut(czyt.mąż)wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za chwile tez ucieknę na jakąś godzinke bo gościa się spodziewam :D Agami.. zostawie Ci kawalek sernika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami 🌻 za stronke:) amfa,no widzisz-do rzeczy gadasz;):):) poprosimy ten serniczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana serniczek koniecznie ukryj dla mnie bo wyżeraczki nie zostawią:);):p u c i e k a m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze prosze.. serniczek dla wszystkich :D Dla Agami juz schowany..gleboko..zeby moj męzczyzna bedacy na diecie go nie wyjadl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O milości do mego lubego :) Od razu mowie ze nie wiem czy nie ma tam bledow :P Generalnie znam kilka slow po arabsku ( niestety tylko kilka :() ale interesuje sie krajami arabskimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja prosze zamiast serniczka troche amfy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w wymowie jest piekniejszy niz chinski :) Zreszta..ja mam swira na punkcie Arabów ;) Uciekam na godzinke..mam goscia.. ale wrócę bo mi sie u was spodobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari no wiesz???amfy???? chcesz chyba zaszaleć ;) mnie by się też przydało na lepszy humor bo się srtasznie wku.......iłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa daj nam tu tego gościa damy mu pomidorówki zamiast serniczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko jakbym zjadła amfe to może bym cofła hi hi hi ,ale nigdy nie jadłam amfy i innych takich ,a mżna by sprobować na stare lata hi hi hia co cie tak w....ło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa amfy nie posiada :P Dobra ide juz do goscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami w....na bo zabrakło ci drazy w biedronce he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wróżko mój mamut zadzwonił,że wróci ok.22 do domu,bo ma straszny zapier.....w pracy a ja miałam dzisiaj iść do kumpelki na ploteczki a on miał z dziećmi w domu siedzieć i jak tu się nie wku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaaaaa agami ja tam się cieszę komp do twojej dyspozycji ...szkoda ,ze moj nie zadzwoni ,że wroci o 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Agami jak tu sie nie ........ Kasiu ja nigdy w życiu nie zrobiłam szpagatu i dlatego jestem taka stara ,a teraz juz wiem ,ale za poźno na szpagat:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami-no to przykre...:( a kloeżanka do ciebie przyjść nie może?ja wiem,ze nie to samo,ale lepsze to niż nic....... cari,no coś ty! nie jesteś stara - sikoreczka z ciebie i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie jesteście co szpagaty robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×