Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

e tam czułam się jak podszywacz wolę być czorna 🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘 🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘 🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘 🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻 🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzz🌻 zzzzzzzzzzz🌻zzz🌻zz🌻 upssssssssssssssssssssss🌻nie miało sie rozciagnaczzzz🌻 Agami chodź zrobisz mi kuchnie na błysk proszeeee🌻a później coś ugotujemy ja ci dam pomysł ,a ty sie weźmiesz do pracy i bedzie smaczne :Dwróżko ,a co to za zachwyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari rozciagaczka,cari rozciągaczka.cari ............. :D agami ja tam mięso mielone mam z tego mozna duzo zrobić tylko tez jeszcze brak pomysla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co gotujecieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻 🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzz🌻 zzzzzzzzzzz🌻zzz🌻zz🌻 🌻zzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzz🌻 zzz🌻zzz🌻zzzzzzzzzzz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari hahaha innym razem do ciebie wpadnę dziś już padam na pyszczydło:):) wróżka ja mielone z pieczarkami miałam wczoraj i przedwczoraj tyle nasmażyłam a jak mój mamut dzisiaj z pracy zadzwonił i pytał co będzie na obiad to mu powiedziałam,że mielone jeszcze są powiedział że mnie udusi!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻 🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzz🌻 zzzzzzzzzzz🌻zzz🌻zz🌻 🌻zzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzz🌻 zzz🌻zzz🌻zzzzzzzzzzz🌻 a może zróbmy zbiorowe spagettizzzzzzzzzzzzz🌻 rozciagaczka he he he:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻 🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzz🌻 zzzzzzzzzzz🌻zzz🌻zz🌻 🌻zzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzz🌻 zzz🌻zzz🌻zzzzzzzzzzz🌻 zzzzzzzzzzzzz🌻to ja chyba ide coś pomyśleć z tym makaronem 🌻zzzzzzzzzi ze sprzataniem tez🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami to musi być koniecznie takie przyjemne duszenie :D spagetti zbiorowe brzmi zachęcająco ja udostępnię wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻 🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzz🌻 zzzzzzzzzzz🌻zzz🌻zz🌻 🌻zzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzz🌻 zzz🌻zzz🌻zzzzzzzzzzz🌻 zzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzdobra zrywam sie do garów miłe paniezzzzz🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątanie nie zając............... robię se drugą kaffffffkę kto chętny??????????? (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o częstujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻 🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzz🌻 zzzzzzzzzzz🌻zzz🌻zz🌻 🌻zzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzzz🌻 zzz🌻zzz🌻zzzzzzzzzzz🌻 zzzzzzzzzzzzz🌻zzzzzzzzzzzzzzz🌻🌻🌻 zzzzzzzzz🌻🌻zzzzzzzzzz🌻zzz🌻 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś pomidoróóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóówwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwweeeeeeeeeeeeee hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochooooooooo!!!!!! to my polegliśmy z tym makaronem :D pomidorowa mniammmmmmmmmmmm :P już mi jezyk wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko,jak sobie pmyslę tylko to mam ślinotkoooooooooooooooooooo :D:D:D i jużbym chciała być w domuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihih moj kot też lubi pomidorowe bo mi az na klawiaturę wskoczyl i nie daje mi pisać tak się łasi... muszę go poglaskać ,bo nie daje żyć :D:D:D ,ale on kofany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko,bo zygfryd ma dobry gust;) cari,dzieki za karteczkę;) a pewno,że zaproszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tą kawką to wabię może ktoś się do nas przyłączy:) kasiu zaraz będę u ciebie na pomidorówce:) zanim wrócisz z pracy to już jej nie będzie wróżka lecimy do kasi???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co to ja skoczę do biedronki musze skoczyć po mleko ,bo mi krowa zdechla :D chyba ,ze coś też potrzebujecie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodźta chodźta mnie was tuuutaj po trze ba :D:D:D:D:D:D:D:D wróżko,a z biedronki to ja wafelki poproszę,takie waniliowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kasiu to dzisiaj bez obiadu zostajesz no chyba że twoja mamusia zbunkruje tą zupę przed nami:);) ja lecę obrać ziemniaczki zaraz wracam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×