Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ło....kasiu piwko to ja dopiero w piątki pijam i w soboty a po drugie nie ma kto mi iść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu...ale matki boskiej pieniężnej to ja mam 10 a nie 9 jakoś wytrzymam ten jeden dzionek:D bez piwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece pod kołdre:( wstrętnie sie czuje naprawde ...dobranoc i do poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc i czolem spadam do wyrka bo jestem padnieta jak mops jakis mialam spiacy dzień pewnie jutro sie pojawie jak nie bedzie slonka:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrózko, no mam nadzieje,ze jutro pogadamy sobie;) Zooozia:) Spokojnej nocy i kolorowych snów! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D :D :D :D w końcu słonko zaśieciło, moze to już konioec pory deszczowej... oby :P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest,jest,jest slonko:D kamilcia tak to koniec monsunow :D zgarniam graty ,sprzatam i ide na plaże :D hurrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PLAŻA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Wróżka....no nunununununuununu Kamilciu,ale nie przejmuj się - weź słonko ze soba i do mnie przybywaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari, dzieki za 🌻,dla Ciebie mam 👄 i tez 🌻 Kamilciu, no troszke Cię zdublowalo;) I dzieki za słonko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dublować się :D cześć kobietki Wróżka oszalała ? naprawdę na plażę poszła? po tych upałach jak nie ma 32 stopni co najmniej to mi się wydaje że jest zimno na plażę. :D Kamilcia i Kasia moje fotki poszły na waszą pocztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak Kasieńko , doszły . A powiedz co to za cudne miejsce? czy ty przypadkiem nie jesteś zakochana? Promieniejesz na tych zdjęciach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Klucha :)) dzięki za zdjęcia :) Wiesz, ze ja dopiero kilka wpisów temu się dowiedziałam, że bedziesz mieć dzidziusia, albo cos przegapilam, albo nie pisałaś... Ślicznie wyglądasz :) dbaj o siebie i o dzidzie :)))) 🌻 🌻 🌻 Kasiu Tobie też dziękuję za fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,no zakochana jeszcze nie jestem;) A to taka mała miejscowośc pod Starym Saczem;) A promienieję,bo wypoczęlam i z każdej strony spotykala mnie żywczliwośc i sympatia i nie myslalam o przykrościach i ogólnie odpoczełam;) Kamilciu - alez prosze bardzo;) Masz coś swojego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×