Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

przejezdzalismy przez Gizycko:) a w Goldapi bylo super, to rodzinne miasto mojego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi jakbym wiedziala to bym wrzeszczala w Gizycku: Wroziaaaa WROZIAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna raza:D a jak zdazy Wam sie byc w Oslo ( Voksenlia) to krzyczcie FLOOOO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ..... pogadamy jeszcze musze spać ,bo nie wstanę rano do pracy narazie ...buziaczki ,caluski DOBRANOC 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez sloneczko;):):) a czy chlodno to nie wiem bo siedze w domu;) ale musze się ruszyć do jakiegoś kslepu bo mleka mi sie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ZYJE NAM!!!!!!!!!! I JESZCZE JEDEN I JESZCZE RAZ.......... Wszystkiego najlepsiejszego!!!!!!!!!!!!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji imienin życzę Ci: - marzeń (żeby się spełniały) - przyjaciół (żeby pamiętali) - życia (żeby było kolorowe) - miłości (tej najwspanialszej) - szczęścia (żeby nie opuszczało) - okularów (żeby były różowe) - wakacji (by mogły trwać wiecznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×