Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ta pogoda OK ;) troche popadalo ale mnie to nie przeszkadza jestem przyzwyczajony ;)teraz znowu masakra tak goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 u mnie... weekend zapowiada się nie ciekawie... same obowiażki.. wiec nie zaciekawie, ale z nimi tez trzeba sie uporać, a jak u Ciebie plany Kasiu ? To chyba już koncówka urlopu, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, no tak..już w środe do pracy ide,ale chyba tylko na 2 tygodnie, bo potem tydzien urlopu;) A teraz z domu wybywam;) Więc będe wieczorkiem;) Co do obowiazków, to takie domowe już wypelniłam i moge cieszyć sie weekendem;) Narazik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam sympatyczny wieczor :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie opalona d........:) na spacer jak najbardziej ;) Milej niedzielki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh chyba zaczne toples sie opalac, wtedy rzeczywiście będzie opalona, bo póki co to zabija blaskiem hihihihihihihihhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie myslcie ,ze jestem gorsza :) u mnie tez dzis leje:) ale to dobrze ,bo bylam w pracy A JUTRO MA BYĆ SLONKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witoj ;) Ciągle pada! Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby, Mokre niebo się opuszcza coraz niżej, żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę, Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople, patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic. Ciągle pada! Ludzie biegną, bo się bardzo boją deszczu, Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc, ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze. A ja? A ja chodzę, nie przejmując się ulewą ani spiesząc, Czując jak mi krople deszczu usta pieszczą, ze złożonym parasolem idę pieszo, o tak! Ciągle pada, alejkami już strumienie wody płyną, Jakaś para się okryła peleryną, przyglądając się jak mokną bzy w ogrodzie. A ja? A ja chodzę w strugach wody, ale z czołem podniesionym, Żadna siła mnie nie zmusza i nie goni, idę niby zwiastun burzy z kwiatkiem w dłoni, o tak. Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa, Potem zaczął deszcz ulewny siec z ukosa, liście klonu się zatrzęsły w wielkiej trwodze. A ja? A ja chodzę i niestraszna mi wichura ni ulewa, Ani piorun, który trafił obok drzewa, słucham wiatru, który wciąż inaczej śpiewa. Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa... który wciąż inaczej śpiewa. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór... patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wrózia Ale CIe na Czerwone Gitary wzięło;) Buziaki i umykam;) pojawię się po obiedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu;) ogólnie to spokojnie;) obudziłam się pozno potem do koleżanki musialam podskoczyc teraz czekam na ciocie,bo zapowiedziała wizytę;) ale ogólnie to taki humor mam dość przegrany:( smutny...:( ale minie i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×