Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

a co tu się qr.....fa dzieje?????????????? zboczuchy już śpią?czy robią cosik innego?????????? już wiem EUREKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobranocka się przedłużyła:p a tak serio to dobranoc moje skarbeńki😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. dziekuje za info ;) jakby co jutro mnie nie ma bo bede w Krakowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo :D:D:D:D a jak sie pizza udala? :D i jak randa? ;) opowiadaj nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhhmmmmmmmmm piza mniamuśna wiecej wyszło nadzienia,ze tak powiem;) właściwie to było samo nadzienie;) ciasto cieniuśkie, pyszne i pulchniusie;) sosik malyyyna;) a randka - bez excesów;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa czyli cienki spod robilas? :D no to moglo byc dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zakropkowałam się... juz troskze sie dopralam.. ale spodnie... hihi.. nie wcale nie jest mi do śmiechu... jejku, ale mam ochote na pizze...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) a z wszystkim co sie da;) najperw ciacho posmarowałam sosem - koncentrat pomidorowy + mnóstwo bazylli i oregano+sól i pieprz.+czosnek wycisniety,chyba ze 4 ząbki potem rzuciłam podsmazną kiełbaske z cebulką potem 4 duże pieczary pokorojone dosc grubo i tez podsmazone potem papryki pokrojon - po straku średnim - czerwonej,zielonej i żóltej posypałam przyprawami i piekłam 30 mniut potem dowaliłam SERA i jeszcze 10 minut piekłam;) pyyyyyyyyyyszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo no to musiala byc dobra :D ja juz dzis moge gadac o pizzy bo moj zoladek juz prawie doszedl do siebie po ostatnich excesach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×