Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

dzień dobry wszystkim wielki😘dla naszej pracującej kasi🌻 zmykam myć okna i ogólnie mam dziś wieeeeeeelkie sprzątanie całego domku,a tak mi się nie chceeeeeeee............ nie chcemm ale muszemmmmmm:D miłego dzionka dla wszystkich:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeeeee:) i ja mam dzis wielkie sprzatanie nie chce mi sie 😭 ,ale muszemmmmmmmmmmm ale wieczorkiem milo posiedziec w wysprzatanym pachnacym mieszkanku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, Wru... cccccccccccczzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee babiszonki;) Ja będę sprzatać jak wrócę z pracy:) Albo i nie:P Zobaczymy czy mi się będzie chciało hihihihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru,no we mnie się własnie budzi leniwieccccccccccccc;) 🌻za stronke;) No nie łaź nigdzie.......zostań ze mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz 674
chcialabyś :P ty juz poszlas ,a ja jeszcze siedzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózka , ty chyba miałaś sprzątać a nie poszukiwać? chybaże taniej siły roboczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kasia :D a Wróżka dalej się gdzieś szwęda............. gdzie jesteś wróżko z bagien...................zabłądziłaś na swoich włościach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to se pospałaś:D wróziu:p klucha😘razy dwa dla ciebie dobranoc skarbeńki....idu do wyrka😘🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiochy nas śpiochami
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłyście już
??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem dobry;) Ależ mi sied oskonale spało;) Nawet nie usłyszałam,ze o 2.48 taka jedna Wru....mi esa przysłałą:D:P Dzieki;) Dobrego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×