Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kasia umylam ,ale jeszcze co nieco zostalo :D a tak poza tym to sobie pospalam jakoś dzisiaj śpiąca jestem 💤 robie obiad zachcialo mi sie kotletow mielonych z duszoną marchewką i ziemniaczkami ;) jakby co to daj znak to ci surnęęęęęęęęęęęęęęęęę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko,a na taki obiadek to ja chętnie się piszę...:) Więc spoko i srutaj mi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JEST WIADOMOŚĆ DLA AGAMI!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkiego najlepszego wiosenna dziewczyno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję ,że naszej klucho-marzenny nie utopili :D bo coś jej też nie widać ogladalam wczoraj u niej zdjęcia z wyprawy kasia tam jest zielono i nie ma sniegu,a palmy,mandaryny,i kaktusy na podwórku rosną buuuuuuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam taką nadzieję;) A te zdjatka to są zwykłe czy komputerowe, bo jak komputerowe to poprosze...:D U nas teżbędzie słonko grzało........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ma w kompie ...powiem jej ,żeby ci podeslala ;) teraz idę kroić marchew ....już dostaję ślinotoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktos? :P myslalam ze bede miala wiecej czasu :o mam glupie pytanie...jak sie robi kluseczki do zupy? tylko maka i woda? chce dzis zrobic rosol z tymi kluchami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 👄 mowisz ze idziesz sie relaksowac?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli pełny relaks :D:D co bedziesz kupowac? babskie rzeczy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa, a kupiłam torbe ciastek:) Tak,chiałam sobie kupić jakies tam skarpetki czy majteczki a skończyło się na ciachach:) 🌻za stronkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ale szybka jestes :D daj jedno ciacho..........dopierow w fazie wstepnej diety jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×