Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

cześć:) hmmmmmmmmm.........same nowosci kasia wymyslila tlusty druk :D a Kamilcia chce sie smazyć :D a ja szlachtuje swiniaka :D co za pech .........tylko jeden tego plus bedzie co jesc:D no i jeden minus :D:P odchudzanko od poniedzialku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, a udał się:) Częściowo pracujaco częsciowo leniwie;) Zaraz kilka fotek wyśle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...qdf
. . . . . . . . . . . . . ***. . *. ***** . . . . . . . . . . . . . . **. . **. . . . . * . . . . . . . . . . . . . ***. *. . *. . . . . * . . . . . . . . . . . . ****. . . . . **. . . ****** . . . . . . . . . . . *****. . . . . . **. *. . . . . . ** . . . . . . . . . . *****. . . . . . . **. . . . . . . . *. ** . . . . . . . . . . *****. . . . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . ******. . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . . ******. . . . *. . . . . . * . . . . . . . . . . . . ********. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . *******. * . . *******. . . . . . . . . . ** . . . *******. . . . . . . . . * . . . . ******. . . . . . . . . * * . . . . . ***. . . *. . . . . . . ** . . . . . . . . . . . . . *. . . . * . . . . . . . . . ****. *. . . * . . . . . . . ******. . *. . * . . . . . . *******. . . *. * . . . . . . *****. . . . . . * . . . . . . **. . . . . . . . . * . . . . . . . *. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . *. * . . . . . . . . . . . . . . . ** . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Hmmm, u mnie niby ciepło, a ja przy kompie zamarazam :( napiłabym sie jakiegos kapuczinko, ale niestety nie mam :( Kasiu, może Ty masz ? To ja przyszykuję kueczki ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAmilciu, nie mam kapuczina, ale mam kawusie i śmietanke orzechową i cukier;) reflektujesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :D ale fajnie cieplusio ,tylko koc i trawka:D mam nadzieje ,ze fotki listonosz tez mi dostarczyl ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki;) U mnie słonko ładne świeci;) ale chłodno... Wru - listonosz do Ciebie nie dojdzie bo go wyrzucają listy z Twojej skrzynki - wex no se jakiś porzadek tam zrób, albo co....:) Kamilciu - wysłałam Ci fotki, doszły???? A mnie znów net odcieli😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kasiu, fotki dotarły :)) Świetne zdjęcia :) Chyba ja też muszę się gdzieś wybrac coś popstrykać, ale u mnie nie ma chyba takich ładnych miejsc, albo ... to ja ich nie potrafie dostrzec :( 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dzwoniłaś do nich co z netem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAmilciu, obok mojego osiedla jest taki zapyziały staw i ja tam zwykle łaże robić foty;) Dzięki;) A warto iść nawet do parku, bo teraz jest co fotografować;) No dzwoniłam,po raz kolejny wyłuszczyłam co i jak, pani miła przyjęla awarię i czekać trza...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poproszę;) żłopu żłopu żłopu dziękuję;) A teraz do domu się szykuje i spadywuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×