Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

tęsknię czasami za naszymi 25000 wpisów. To dopiero była jazda bez trzymanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cari*
masz racje Klucha- to była jazda:Dale zobacz na Kasie ,ona sama natrzaskała tyle wpisów,że jest nr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jest nieoceniona i nasza , kochana. Szkoda że tak się wszystko wykruszyło. Wstyd mi że przez tak dłógi czas się nie odzywałam ale mam nadzieję to naprawic\'. Będziesz częściej wpadała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wiedziałam że nabroję aż w oczy razi miało byc\' długi. ale wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cari*
Klucha, ja też tu mało wpadam,ale czasu mi brak:(za to jeszcze w barze siedzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno jest cudowny skoro w nim siedzisz :D Takie kobiety nie siedzą byle gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cari*
klucha, jesteś słodka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati witaj 🌻 No ale Kasia i Kamilcia się zdziwią jak zobaczą nasze wpisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cari*
cicho sa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was gorąco ptaszynki😘😘😘😘 ja też nie ma neta😭jakaś awaria w naszej okolicy i lipa😠od 1-go kwietnia nie mam i narazie się nie zapowiada na szybkie podłączenie na nowo............... całuję was kochani ,życzę udanej,słonecznej majówki i tęęęęęęęęęęsknię za wami 3-majcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśćććććććććććććććććććććć.........cari.klucha ,nati,upup,agami i inni:D widze postepy :P ja tez dawno nie bylam :( echhhhhhhhhhhhhhh....... brak mi czasu dlugi wekendasek nie dla mnie musze popierniczać ,ale chyba nic straconego:P slonce świeci i zimno jak cholera wspolczuje tym co wybrali sie pod namioty :) kasia mam nadzieje ,ze pojechalas z panem J. pod namiot to nie zmarźniesz :D agami zrob nalot na ta instytucje ktora zabrala Ci neta :D klucha wysciskaj mojego pupilka maluskiego ...dzis zajade i podrzuce Ci pewnie jeszcze mojego ,bo jak twierdzi tak sie umawialiscie :P kamilcia ,nati milego odpoczynku 👄 dla was cari zachlejesz sie na smierc w tym barku :D:P,ale musi byc tam zajefajnie skoro non stop tam przesiadujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻 ♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻♥♥♥♥🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wruzia 🖐️ 🌻 Jak pogoda u Ciebie? jaca- nie przepracuj się tylko ! klucha - nie zapominaj o nas :P cari* zafarbowałaś się na marchewkę ? :) Agami - jak tam zdrówko ? :) {kwiat] natii :) :D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻 :D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻 :D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowo podpowiem
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Gruby druk robi się tak: kreska ( jak ta powyżej), potem enter i pisze sie pogrubioną trzcionką. Ważne, aby kreska miała dokładnie tyle znaków co ta wyżej i nie było po niej spacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowo podpowiem
Miało być - czcionką ( ale wstyd ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowo podpowiem
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Po prostu seria iluś tam znaków ( np w linku) pogrubia :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taknie
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taknie
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccccccccc
cccccccccccccccccccccccc kto jak nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ja.....
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' kocham Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×