Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

człek po miesiącu wpada i proszę jak stara wiara go wita ...oo proszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu;) ja jade z koleżanką poznaną w internecie do innej koleżanki netowej;)coś w rodzaju mimi zjazdu:) takie babskie spotkanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) A u mnie pewnie jak zwyle, zanim się zorientuję, że jets weekend to trzeba będie wracać do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alle zakwieciłam :P:P Kasiu, a Ty dalej nie masz w domu neta? Czeka nas 9 dni rozłąki? Nie wiem jak ja to zniosę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, no zakwieciłaś:D Nie mam neta wciąż:O 😭 Pisałam do różnych ludzi, dwoniłam i......nic:( zobaczymy, mam nadzieję,ze mi włączą... Podaj mi nr tel.;)to poesemesujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do jesieni mogę nie dozyc więc jestem teraz 🌻WITAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło.......ciepło......moje panie........za ciepło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpadałem wcześniej moje panie bo naprawdę ...jestem zapracowany. Przenieśli mnie na inny zakład ale u tego samego pracodawcy teraz to mam dopiero pracy dwa razy tyle co miałem :P ale ja to kocham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem czy urlop dostanę latem ...ale to nic ..coś kosztem czegoś zawsze przecież jest lato 2008...co nie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O MATKO I CÓRKO !!! JA nie wiedziałam że nasz topik jeszcze istnieje . Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Duzo buziaczków i uścisków. Kasiu i Kamilciu 🌻 🌻 bo widzę że wy tu głównodowodzące. Jaca 🌻 stary druchu ! Jutro tu zawitam , obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cari*
Witaj Klucha wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześc\' Cari 🌻 jak miło cię znowu widziec\'. ale spotkanie. Ja myślałam że wszystko tu wygasło dopiero Wruzia wczoraj mi uświadomiła że jeszcze tli się płomyczek na tym forum. Ucieszyłam się bardzo. Co słychac\' u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×