Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

heheheheheheheh i kamilcia poczula pomidorowa nosem :P smacznego :D ooooooooooooOOoooOooooooo TAKIE mam tylko talerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano już z pracy leze;) jade aftobusem do domu i legne bo ta głowa....mnie dobije dzis:) całusy;) 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no może i slepi,ale ta skubana nerka jest mniejsza i schowała się za lukiem biodrowym i dlatego jej widac nie było;) idem spać;) spokojnej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pogoda, ciepło bardzo i słonko świeci:D Jedyny minus - była przepychanka w autobusie z rekoczynami:O A u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby jakaś babcia walczyła ze studentem o miejsce siedzące ? :P U mnie też śliczne śłonko :) Aż chce się żyć :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było starcie kanar kontra pasażer:D Punkt dla kanarów;) Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnooooooooooooooooooooo Pieknie jest;) Śłicznie cudnie tttttttttffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuu obym nie zapeszyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjaaaaa jak ja to zrobiłam,ze na grubo mmi się napisało??????????????????? hhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasiu :) na razie planów brak, ale taka fajna pogoda, że cos wymyslę :) a jak Twoje plany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×