Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

no popilam cola co moze spowodowac lekie przesuniecie wysypki ku gorze :P ojćććććććć bedzie nie wesolo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tez mam w dupie kto mi zabroni jesc spagetii popijac cola i na deser zjeśc lodzika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i myslenie dzis to 2 rózne rzeczy:D:D:P głowizna mnie nawala znów:O:O:O:O:O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam u naszej Amfy??? Daaaaaaaaaaaaawno jej nie było..........................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru,a te alergie to już dożywotnio???czy to przechodzi po jakimś czasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,chyba tak zrobię....:O pogoda jest do bani:O raz słonce, raz sine chmury ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia nie wiem ja nabawilam sie tego na starosc :D zastanawiam sie tylko ,czy ja bede teraz tabletki lykac do konca zycia :( albo bede musiala chodzic w masce jak jackson 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA STAROŚĆ bbbbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahhahahhahahahahahahahahhahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmm jestem do tylu z twoimi postami heheheh u amfy nie wiem bo jej nie ma wczoraj do niej pisalam ,ale odezwala sie jakaś monika kurde ja tu nawijam durnoty ,a ona mi napisala ,ze to nie sylwia tylko monika upssssssssssss. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu do tego imienia to mam uraz:O:O:O:O:O:O:O:O A Amfa, to gdzies wyjechała do Arabów czy gdzieś tam daleko....;)chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj naszykuje wazony:D a wiesz jak sie robi testy ? brrrrrrrrrrrrrrr.. to jest nieprzyjemne apsikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk apsikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk apsikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ło jesu ale seria juz kinol czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kluja buuuuuuuuuuuuu. ............ na dwie lapy po 8 igielek na kazda brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurczaki doszla tylko ziemia z nieba :) a fotek 00000000000000000000000000000000000000000000000000000000:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×