Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

tttttttttttaaaaaaaaaa świętować sprzatac, układac, sprzątać,układać, zakupy zrobić....kaktusa przesadzić, bo mam takiego maleńkiego, tak ze 2 i pol metra wysoki jest;) na świętowanie czas przyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poniedziałku Kasiu, bo pewnie nie bedzieesz mieć czasu na kafe :P Weekend minie zanim się obejrzysz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,do poniedziałku Ale ja w nowym mieszkanku nie bede mieć sieci:O:O :( A dzis może sie uda a moze nie zajrzec...;)Zobaczymy jak pójdzie to pakowanie..;) Buuuuuuuziaki;) Phi,no pewnie ze maleństwo z tego mojego kaktusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaaaaaaa ale ruch na topie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,jak na autostradzie:P ccccccccccccccccczzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Amfa👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, a w sumie to obleci;) Kolejny senny dzien z beznadziejną pogoda,no ale...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Trzynastego każda zima jest ostra Trzynastego znów spóźniła się wiosna Trzynastego smutniejszy jest świat Trzynastego od Morza do Tatr Trzynastego... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane babiszonki :D:D:D huraaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!! jaik widac mam juz netka :D :D:D:D:D najgorsze to jest to .ze nie wiem za czym najbardziej sie stesknilam :p ale jak widac za wami :D dobra teraz poczta :) pożniej mulek poxniej kurnik i wirtualna o boze jestem w niebie :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu tłoczno..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moglby ktos za mnie posprzatac w domu ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D za mnie te posprzatac i zrobic obiad ufffffffffffffffffffffffff... normalnie jak w Dubaju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×