Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

U mnie słonko świeci :) To pogoda chyba specjalnie zamówiona na dzisiejszy koncert w Chorzowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, hihihihii z tą przeprowadzką to nieźle;) Fajnie to robią)Zobaczymy jak u mnie pojdzie;) A kto dzis gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie i chyba żałuję :( Wszędzie głośno od kilku dni o tym koncercie, a dziś .. pewnie wszystkie drogi będą zakorkowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi no,a co?:D ale przez te 30 lat to inne koncerty też będą;) masz taki niby cel - zobaczyc Peperrsów;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia👄 wróźia👄 Wszystkim cmok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafe ála Pompadur 🌻 (6 filizanek) 10 dag gorzkiej czekolady 1/8 l bitej smietany 1 l mocnej, goracej kawy cynamon gałka muszkatalowa P P P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru dziekuje i pozdr.raz jeszcze;) zbieram sie juz;) albo do jutra albo do wieczorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu i 🌻uszek za stronkę dla Ciebie;) jak zyjesz? No,u mnie też leje i chłodno jest.... dzis pakowac sie bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dziękuję... jest lepiej... Własnie czytałam: http://partnerstwo.onet.pl/1420959,3505,1,artykul.html \"Chodzi o tę równowagę, o złoty środek. O uważność w dawaniu sobie i innym, bo z tego rodzi się spokój\". Pakowanie... jak wyjazd na dłuuuugie wkacje... hihi :) A duże macie mieszkanko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilicu,no to się cieszę;) A takie artykuły czytaj...:)Pomagają pewnie;) Tak,pakowanie - tylko ze baaaaaardzo długie wakacje z zabieraniem mebli;) A mieszkanie ma 2 pokoju, malenką kuchnie i róznie malenka łazienke - ponad 50 m kw. :)ładne jest;) Jak już się zagospodaruję, to faoty pocykam i prześle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle sie wkleja :( \"Poza czasem\" Renata Arendt - Dziurdzikowska Jeszcze tylko jeden telefon, jedna rozmowa. Jeszcze ta sprawa. I tamta. Czy wszystko aż tak ważne, niezbędne? A gdyby tak zatrzymać się na chwilę? Powstrzymać pędzący strumień myśli. Na chwilę „umrzeć” dla czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×