Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Donn no to zapraszam do nas, na pół torta, tylko pamiętaj o połowie prezentu:D Ta szczepionke na pneumokoki to zamawiałaś w aptece,czy w osrodku zdrowia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>>> :) czuje sie zaproszona :) szczepionke zamówiłam w aptece 278zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn////Dawidek gorączkował jeden dzień tzn. rano mielismy szczepienie zaczęło się po południu ok 14 i tak przez całą nockę do 14. Ale nie martw sie podobno bardzo rzadko dzieci goraczkują akurat ja nie miałam z maluszkiem tyle szczęscia szczepionkę kupiliśmy w przychodni a na drugą jedziemy w poniedziałek trzymajcie kciuki żeby było ok tym razem kupiłam maść żeby znieczulić jemu łapinki bo podobno ta akurat szczepionka jest bolesna.A ty donn kiedy idziesz z maleńką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka Ja wlasnie na poczatku października przestalam karmic. Teraz karmie Patryka z butelki, daje mu 2 razy z rana mleko NAN3R i na wieczor przed spaniem kaszke. A w dzien to juz je prawie wszystko. Ale zauwazylam ze nie lubi bananow i gotowanego zóltka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ten czas tak szybko leci . Najpierw sie czeka do porodu, zeby juz sie w koncu pojawilo na swiecie te malenstwo, a potem to juz leci z gorki. Dobra zmykam juz bo czas najwyzszy isc do pracy. Z wizaku z tym ze juz nie karmie to pracuje normalnie po 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas sliczna pogoda, tylko zimno.. Cytrynka i inne oczywiscie zapraszam za tydzień we wtore na pół torta:D Tynka faktycznie ten czas tak leci, że nawet niewiadomo kiedy. Malenka to chyba odsypia?!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) widzę że trochę jednak mnie nie było:-) teraz mam bardzo mało czasu na sedzenie na forum. obowiązki zonki wzywają:-) wczoraj dopiero mi się goście po weselu rozjechali, zdąrzyliśmy z mężem już sobie urządzić pokoik i zakupić piekną sofę:-D a wesele jak z bajki..tatuś zrobił niespodziankę i zamówił firmę pirotechniczną..takich fajerwerków nie widziałam w życiu!wszyscy bardzo zadowoleni, parkiet pękał w szwach i co chwilę wszyscy chcieli jakieś zabawy, było po prostu pięknie:-)tylko jakoś szybko zleciało..zdjęcia pokażę oczywiście tylko najperw dojdę do ładu:-) a i co dziwne..przetańczyłam do białego rana i nic nie bolało, a dzidzia nie protestowała:-D całuję😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka-wszystkiego naj naj najlepszego na nowej drodze życia matko jak to wszystko szybko leci ja wczoraj miałam 8 rocznicę ślubu szampan oczywiście był nawet ja matka karmiąca pozwoliłam sobie na łyczek. Tynka to i tak długo karmiłaś a jak zaczęłaś pracować to odciągałaś pokarm wiesz pytam bo od 1 grudnia i ja wracam do pracy i troszkę się martwię żeby nie stracic pokarmu bo chciałabym do roku może troszkę mniej pokarmić małego. Czujemy się zaproszeni na tort:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 10
Cześć dziewczyny Ja z męzem staramy się o dziecko już dłuższy czas i nic nie wychodzi ,kupiłam test i dwa razy sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cytrynka ja rano, wieczorem i popoludniu karmilam piersia. Ja go tak przyzwyczailam ze kladlam go spac o siodmej wieczorem, a potem zawsze przed pojsciem spac tak okolo 11 w nocy odciagalam sobie pokarm, ze bylo na drugi dzien, na drugie sniadanie. Ale z czasem bylo coraz gorzej, przyzwyczail sie do butli, ze piersia go moglam karmic tylko rano i wieczorem, w dzien za duzo rzeczy go rozpraszalo i juz nie chcial jesc. A jak byl spiacy to jadl normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka Jak ja wrocilam do pracy to moj Patik mial prawie 5 miesiecy, tez sie balam jak to bedzie, ale w sumie jakos sobie poradzilismy. Mam na tyle dobrze ze opiekunka mieszka na przeciwko, tylko go podaje przez drzwi na druga strone i moj maz co drugi tydzien zajmuje sie Patryczkiem z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak okolice są tu naprawdę ładne i jezior bardzo dużo, fajnie bo można sobie popływac kajakami po tych jeziorkach, bo w wiekszosci sa polaczone kanalami. Ale to nie sa moje rodzinne strony. Los tak sprawil ze akurat musialam sie zakochac w gosciu z tego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te Patryczki ....mój miał bardzo zły dzien robił mi ewidentnie na złosci zaczał dzien od wylania na mnie kawy a skonczył na opluciu mnie kabanosem dobrze zejuz spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Muszę nadrobić w czytaniu, zaraz to zrobię. Ma-lenka 🌼WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MŁODEJ PARY🌼 Wiecie co dziewczyny chciałabym aby Dominisi pojawił się już pierwszy ząbek, bo czasami to już nie daje rady(taka jest marudna) Kasika, a jak Twój Kacpi czuję się z pierwszym uzębieniem? Jak to u Ciebie wyglądało? Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no to fajnie ze trafiłas na takie okolice ja sie zakochałam w kolesiu z wiochy i co najwyzej sady se moge poogladac albo jabłek nakrasc ale siódme nie kradnij to nawet nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechce rad udzielac ale super na zabkowanie sa kawałki lodu zawiniete w pieluszke i dziecko sobie to podgryza i robi rózne cuda na mojego dziłąło super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe wszystko ma swoje plusy i minusy. Generalnie miasto mi sie podoba, mieszkam tu juz 4 lata, mam tu prace, tylko czasem mi brakuje mojej rodzinki. Żeby do nich pojechac to przy stanie polskich drog zajmuje mi to szesc godzin i drugi aspekt to kasa, takie czeste przejazdzki sporo kosztuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe za radę duże dzięki :) Jeśli mogłoby to jakoś mi pomóc to chętnie rad wysłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jakos zabkowanie przechodzil bezobjawowa, za wyjatkiem tych kupek, okazalo sie ze to przez te zeby robil kupe po 5-6 razy dziennie, jak juz mu wyszly, to teraz jest w normie. Oczywiscie na razie, bo pewnie niebawem zaczna wychodzic dwojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochan moi rodzice mieszkaj 200km ode mnie pod poznaniem i tez brakuje mi ich czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×