Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

HEJ Kasika1 -> też jestem jeszcze studenyką:) Wpisuję się do tabelki NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4 miesiace....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 7 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 1 tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 11 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiaj zieloneszkiełko :) To ja też poprawka: NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4,5 miesiąca....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 7 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 1 tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 11 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U Nas pogoda okropna. Pada deszcz (bardzo nieprzyjemnie) Prawdziwa jesienna pogoda. Miejmy nadzieje że jeszcze powróci do nas trochę słoneczka. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki.. my już po urlopie :) musze nadrobić zaległości w czytaniu ... buziaki dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zieloneszkiełko:-) ja tez jestem studentka:-) u nas też pogoda zaczyna sie psuć:/a wesele już za niecałe dwa tyg..muszę jakoś wymodlić ładną pogodę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka 🌻 i nas pogoda coraz lepsza:) Zieloneszkiełko i Malenka🌻 co studiujecie?? Bo ja dziennikarstwo. Malenka 🌻 trzymam kciuki za pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja jestem narazie na studium 2-letnim- już drugi rok- obsługi turystycznej, później sie wybieram na pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną:-) znaczy sie za rok w październiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zdawałam na pedagogikę opiekunczo wychowawczą, ale się niestety nie dostałam:( Moze to i dobrze, wystarczy mi wychowywanie własnych dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi marzy się bycie przedszkolanką:-) i wylizyłam ze jakbym skończyła to akurat moje Maleństwo poszłoby do przedszkola..a moze i mi udało by się juz pracwać u nas w tym zawodzie:-) wszystko pieknie brzmi, zobaczymy jak wyjdzie w rzeczywistości:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4,5 miesiąca....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 10 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 1 tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 11 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków to ja też poprawiam a co do pogody to no cóż napewno nie ma jej u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuski ja teraz rzadko znjaduje czas zeby cos napisac, czasami wieczorkiem zajrze i czytam co nowego u Was, ale z reguly to juz samej mi nie starcza sil na pisanie. Caly dom na mojej glowie bo moj mezus strasznie jest ostatnio zapracowany i praktycznie polowe doby spedza w pracy a druga polowe to praktycznie spedza na odsypianiu. w jakich my dziwnych czasach zyjemy. tylko praca praca i praca i na nic nie starcza czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć.Jestem nowa internałtką i dzis wynalazłam ta strone.Myslę ze moge sie do Was dołączyć jestem mama 11 miesięcznego Oskarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki🖐️ Cytrynka🌻 chłopcy sliczni, a ta blodni to ty?? Tynka🌻 ty sie biedaku tak nie przepracowuj:) Kreska🌻 Witamy. Podaj swoje dane, imie wiek dzidzia i miasto to cię dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka to wielki dzien juz tuz tuz. z tego co slyszalam, to pogoda w przyszlym tygodniu ma sie poprawic, najwazniejsze zeby nie padalo. Ślub to niesamowite przezycie. Najpierw jest odliczanie do dnia slubu, a potem to juz leci z gorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja marze o urlopie, ale w tym roku juz mi niewiele go zostalo i wole sobie wziasc wolne na swieta, zeby jechac do rodzicow. Ja mam 400 km do nich i za czesto do nich nie zagladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zrobić:( Praca, dom, dzieci każdy mja czasem dość, ale spróbuj znaleść choc chwilkę na relaks. Jakaś kawa czy książka, mi to pomaga. Taka chwila (krótka) dla siebie. A najlepiej to przedłużmy dobę:D NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4,5 miesiąca....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 10 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 2tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 11 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234.......................Oskar 11mies.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska prosze bardzo:) A teraz ie spać NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4,5 miesiąca....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 10 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 2tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 11 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×