Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Kasika za 2 tygodnie mamy w pracy imprezke, to bedzie moj relaks. Patika przekazemy pod opieke chrzestnemu i bedziemy mogli miec czas tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszyscy juz spia?bo ja narazie moge o spaniu zapomniec-moj synus zapełnił pieluszke i musiałam go przebrac tylko ze rozbudził sie do tego stopnia ze teraz bawi sie w najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska moj juz spi od siodmej a moj maz od dziewiatej, ja zaraz tez ide spac bo jak zwykle pobudka o piatej, dobrze ze jutro juz piatek i weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na siodma do pracy ide i wstaje o piatej zeby sie wyrobic ze wszystkim, moj Pati juz sie przyzwyczail ze my zawsze o tej porze wstajemy do pracy i on tez wstaje, ale jak maz ma druga zmiane i zostaje z nim to zaraz idzie spac dalej, a jak zaprowadzam go do niani to wtedy juz nie klade go spac, tylko ona go juz kladzie spac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka przepraszam za niedyskrecje ale ile płacisz opiekunce?pytam z ciekawosci bo musze pare spraw rozwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nie kalkulowalo pojscie na wychowawczy, zreszta ja nie moglabym zyc bez pracy. zreszta prace mam fajna i co najwazniejsze w normalnych godzinach od 7 do 15 od poniedzialku do piatku. nawet jak Patik pojdzie do przedszkola to nie bede miala problemow z zaprowadzaniem go i odbieraniem. Oki, na mnie juz czas, bo bede jutro nieprzytomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tynka starszy syn jest bardzo zadowolony z młodszego braciszka pomaga mi i wszystko chciałby przy nim robić a na wszystko niestety nie mogę jemu [pozwolić.Czekamy na miejsce w szpitalu bo Radek musi mieć usunięty trzeci migdałek ja już nie mam sły przecież on znowu jest chory.Twój Patryk już duży facet ale też jest śliczny.. Kasika tak ta blondi to ja.. www.bobasy.pl/cytrynka79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kreskę:-) Naszą nową mamusię:-) widzę, że dziewczyny starsznie zapracowane jesteście..mi niestety nie udało się znaleźć pracy przed ciążą.. ale nie mam zamaru później próżnować, będę teraz wychowywać jak urodzę i studiować:-) później praca:-) Tynka mam nadzieję, że pogoda ładna będzie:-) już zaczyna się rozjaśniać więc kto wie;-) Cytrynka śliczna dzidzia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ma-lenka to wielki dzien przed Toba-fajnie,to niesamowite przezycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! U Nas strasznie wieje i tak wogóle to jest paskudnie. Ma-lenka Twój wielki dzień tuż, tuż. Witam nową mamusię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) witam nową mamusie.... powiedzcie mi jak ubieracie swoje pociechy na spacer??? bo ja mam z tym troche problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn ja się nie dziwie.. słońce świeci jak w lato, a przecież to już październik:|zgłupieć mozna z ta pogoda..ale póki co ja sie cieszę że ciepło:-) a najlepiej to na cebulkę, zawsze można coś ściągnać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ślubu to u mnie zero stresu..za to narzeczony panikuje bo śni mu się po nocach jak uciekam mu sprzed ołtarza-:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyście:) To rozumiem. Tynka🌻 sliczne zdjęcia. Widzę, że masz drewniane krzesełko, jesteś z niego zadowolona? Bo chce kupić małwemu i nie wiem jakie czy drewniane czy plastikowe. Donn🌻 ja też ubieram na cebulkę. mały jeżdzi teraz spacerówką więc na nóżki kocyk, a tak to body z długim rękawem, dłuższe skarpety, bluze polarową i dreowe spodnie. Czapa obowiązkowo:) Przynajmniej dzisiaj tak go ubrałam bo u nas ciepło. Ale mamy już kurteczki i kombinezonik. W zależności od temperatury. Moja koleżanka jest opiekunką, pracuje od 8 do 16 od pon. do piatku i zarabia 500 zł. Ceny są zróżnicowane. Pogoda dziś u nas piękna:) Buzki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda rzeczywiscie zdradliwa Ja mysle Ma-lenka ze to nie tylko Twoj nazeczony tak reaguje-wbrew pozorom mezczyzni w takich sytuacjach zawsze panikuja Kasika ja tez mam drewniane krzesełko i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny, ja też mam dylemat tak jak Kasika co do kupna krzesełka. Drewniane czy pastikowe? Donn zgadzam się z Kasiką cebulka wskazana:) Ja mam takie fajne wdzianko z polaru, które zakładam jako \"kombinezonik\". Myśle że rzeczy z polaru są akurat na teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczeta porabiacie w piatkowy,zimny wieczor?Dzieciaczki pewnie juz spia.A i jak wstawiacie te kwiatki minki itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki Kasika ja jestem zadowolona z tego krzeselka, do karmienia jest w sam raz. Tylko moj szkrab sie juz tak wycwanil ze probuje w nim wstawac, wiec musze uwazac zeby nie stalo sie nic zlego. Zreszta on jest teraz na takim etapie rozwoju ze jak tylko ma sie czego chwycic to zaraz pnie sie do gory i oczywiscie jak go cos zainteresuje to zapomina ze ma sie trzymac. Po prostu musze miec teraz oczy dookola glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ta pogoda to jest faktycznie dziwna ostatnio. dziewczyny maja racje, najlepiej ubrac kilka warst od razu, zawsze potem mozna cos sciagnac, jakby bylo za goraco. Tylko trzeba pamietac ze dziecko bedac w wozku o wiele szybciej marznie niz my sami, bo my jestesmy w ciaglym ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska u mnie na szczescie zaczal sie weekend, wlasnie zrobilam sobie porzadek w kuchni, a reszte mieszkania posprzatam jutro. Jesli chodzi o te buzki iinne to ja sie zbytnio na tym nie znam, ale gdzies widzialam stronke z tymi skrotami, jak ja znajde to wkleje ci ten link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka ja sie tak zastanawiam czasmi, (bo chcielibysmy miec jeszcze jedno dziecko) jaka powinna byc maksymalna roznica wieku pomiedzy nimi, zeby jeszcze potrafili sie z soba dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLasnie ogladałam Wasze słoneczka sa słodkie i kazde wyjatkowe.wrzuciłam kilka fotek mojego przystojniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×