Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Kreska Fajny brzdąc. Dzieci są cudowne, tylko szkoda że tak szybko dorastają. Widze ze ty spac nie mozesz po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym spaniem to jest róznie,ale zazwyczaj około tej godziny sie kłade i własnie niedługo bede sie zbierac tylko oglądne program do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska u mnie tez to roznie bywa, czasami jak siade do kompa, to tez trace poczucie czasu, zawsze siedze dluzej niz powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie net to zabijacz czasu.No ale wkoncu to nc strasznego.Dzis to nawet mezus sie nie pcha do kompa bo odsypia po tygodniu nocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec tego dobrego-ide spac,moze jutro sie uda z doskoku miedzy sprzataniem-ach te soboty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tylko na chwilkę. Dziś rano zauważyłam u Kacpra na dole dwa przebite ząbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) u mnie już po sprzątaniu, wzięłam się od wczoraj za generalne porządki łazienki wc a dzisiaj reszta poleciała:-) Kreska ale duże łoczka ma Twoje Maleństwo:-) piękny dzieciaczek:-) pozdrawiam i całuję😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jeszcze w kuchni-wpadłam z doskoku,bo dzis mamy taka mała imprezke.Ja miałam we wtorek urodziny,maz ma jutro wiec trzeba dla najblizszych jakis poczestunek zrobic.Dobrze ze Oskarem zajeła sie chrzestna :-)to robota szybciej idzie Kasika dzieki za odpowiedz na temat ;-) 🌼itd.I gratulujemy zabkow Ma-lenka synus ma te duze czarne oczy po tatusiu:-) zreszta jak prawie wszystko.fajnie ze juz masz po sprzataniu-oszczedzaj sie kobietko do usłyszenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kasika, czyli pierwsze zabki macie juz za soba. U nas tez te dolne jedynki wyszly prawie rownoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Widze ze w niedziele sobie leniuchujecie. Moj Pati zaczyna sam stac na nogach bez podtrzymywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę, mój Pati juz ma 10 miesięcy NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4,5 miesiąca....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 10 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 2tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 11 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Tynka patryczek śliczny i duuuży:) 100 lat dla niego ❤️ My mamy dzis ostatnia wizyte u ortopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:-) wczoraj było leniuchowanie, teraz czas sie wziąść do roboty:-P od piątku goście się zjeżdżają.. a dzisiaj jadę odebrać suknie ślubną do salonu..zostały aż(!!):-P 5 dni:-) mój Szkrab ma już 12 tydzień:-) NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4,5 miesiąca....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 10 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 2tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ostatnio mało sie odzywam(brak czasu) Ma-lenka pewnie już wszystko zapięte na ostatni guzik? Kasika Gratuluje pierwszych ząbków, mojej Dominice to chyba tez lada moment. Jest czasem taka niespokojna;) Pozdrawiam i życzę miłego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) właśnie czekam aż mała sie obudzi zje coś i biegniemy na spacerek.. mam jeszcze pytanie... powiedzcie mi jak długo wasze pociechy zaciskały piąstki??? bo Aurora dlalej zaciska... nie cały czas ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerina
Hej, można się przyłączyć? Mam 21 lat i jestem w 15 tc w sumie jutro minie 16 tc:D Cieszę się ale pewien strach jest. Młodajestem i raczej nie byłam przekonana na dziecko teraz. No cóż stało się i cieszyć się trzeba, ale czy podołam:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska 1234
Czesc dziewczyny🖐️ Oskar cos ciezko dzis zasypiał,ale juz spi:-D Słuchajcie w jaki sposob uzupełnia sie tabelke?tak na przyszłosc chce wiedziec. ma-lenka🌻juz zaciskam kciuki za pogode na sobote no i wogole zeby wszystko było tak jak sobie wymarzysz🌻,fotki koniecznie!!! Balerina🌼witaj i głowa do góry wierze ze podołasz,a gdy zobaczysz swoje malenstwo:-) to wszystkie watpliwosci mina-gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mój 5,5 miesieczny synek nadal nie ma jądra kostnienia w bioderkach. Może wiecie coś o tym, bo w internecie jest bardzo mało, Czym to grozi? Dlaczego występuje? Jak leczyć? I do którego miesiąca życia może się jeszcze pojawić? Z góry dziękuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×