Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Patryk boi sie przelamac, on w zasadzie juz potrafi chodzic tylko sam jeszcze o tym nie wie. Musi miec asekuracje, a w momencie gdy wie ze nikt go nie trzyma automatycznie kuca i przechodzi na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już tylko kroczek od samodzielnego chodzenia, teraz to dopiero masz urwanie głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko fajnie by bylo jak by chociaz troche sniegu bylo, to by Patryk zobaczyl prawdziwa zime, bo tam gdzie my mieszkamy to nie wiem czy zima przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwanie glowy to ja mam caly czas bo on na czworakach i tak wszedzie wejdzie, a jak cos jest wyzej to potrafi sie wspiac. dwa dni temu moja mama byla w lazience on oczywiscie poszedl za nia. Zlapal sie rekoma zlewu a pod zlewem akurat stalo wiaderko i nogami na to wiaderko wskoczyl i tak sie trzymal. naprawde trzeba na niego teraz uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my Sylwester spedzimy w domu😭 maz ma ranki:( co roku gdzies chodzilismy smutno mi jak pomysle ze bedziemy siedziec jak mopsy.... pocieszam sie tylk tym ze siostra z mezem i kumpela zmezem tez siedza w domu mamy zamiar wspolne spedzic ta noc:) bobasa i tak podrzucimy do tesciow posiedzimy w spokoju:) Tynka- ja wiem co znaczy raczkujacy brzdac:) wierz mi ze jak juz dziecko nabedzie ta umiejetnosc to potem jest scoraz gorzej ( mam na mysli pilnowanie go) byl taki czas kiedy kawe pilam w drzwiach miedzy kuchnia a pokojem bo tak szybko zmykal:)dzis sam chodzi sobie po mieszkanku oczywiscie wspina sie ale przynajmniej sie nie chwieje:)pilnowac i tak trzeba ale juz sie tak nie stresuje... jak raczkowal to poszedl sobie raz do kuchni przwrocil kosz na smieci i wyciagnal pampersa z kupka ubrudzil sobie raczki i zaczal mazac nimi meble:( chwilepotem umyty dorwal mydlo ktore ugryzl :) dlugo sie krzywil heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurusia dziękuje za życzenia :) Kasika >> ale piękny prezent pod choinką miałaś :P malenka>> fajnie że sie odezwałaś... będziemy trzymać kciuki.. ja w sylwestra też w domu siedze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:-) starania zaczęliśmy w tym miesiącu..ale chyba nic z tego nie wyszło:-P czekam na @..przyjdzie to postaram się to przeżyć..nie przyjdzie będę skakać z radości:-D a na sylwestra z mężem wybieramy się (z moimi rodzicami razem) do teściów na imprezkę:-D milo sie czyta o poczynniach waszych pociech:-) to takie budujące:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na Sylwka w domku. Cała nasza trójka razem. Moja Dominika odkąd zaczeła raczkować to przemieszcza całe mieszkanko. Nie usiedzi w miejscu. Nie można jej na moment spóścić z oka. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczny dopoki nasze bable nie podrosna to jestesmy raczej uziemnione. Ale mi to nie przeszkadza za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wstawać śpiochy... Mały coraz lepiej raczkuje (do tyłu) i dziś myłam zęby a ten mały ropuch przeszedł przez cały pokój, wszedł za łóżko i zwalił lampę, całe szczeście, że spadła obok niego. Jezu jak usłyszałam ten huk w łazience, to myslałam, że mi serce stanie.. Muszę bardziej na niego uważać miłwego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Kasika wiem co to oznacza , ja z Domi miałam podobną sytuację. Na szczęście w pore zauważyłam jak Domi dobiera się do lampki. Domi raczkując przemieszcza się tak szybko i ciągnie ją w miejsca które nie są zbyt bezbieczne dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, stary rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia śle życzenia. Wszystkiego naj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez chce wam życzyć standardowo Szczesliwego Nowego 2007 roku, kolejnego z naszymi skarbami, to dla Was: .............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obo to co było najlepsze w tym roku było najgorszym co was spotka w nowym roku... Dużo zdrówka i pieniędzy reszte można podobno kupić.. :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Musze sie pochwalic ze moj Patryk juz chodzi. 30 grudnia postawil pierwsze kroczki. To bylo niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co słychac?? donn ty pisałaso o jakis cwiczeniach na brzuch pomogly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Kasika>> > te ćwiczenia to aerobiczna 6 weidera... moim zdaniem bardzo dobre al e ćwiczyłam tylko 2 tyg odnie bo sie okazało że po cesarce to jeszcze na nie za wcześnie :) koleżanka sie od tego rozchorowała... ale teraz musze znowu zacząć bo brzuch nic nie znika...Auruśka mi właśnie zabiera klawiature i wszystko przyciska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Don🌻 Ja zaczęłam się trochę odchudzać, bo rosnę w szerz:D narazie robie same brzuszki i skłony i sama nie wiem c0o jeszcze mogłabym dołączyć. Buzki dla dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×