Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

hej f-ka >> 🌻 u nas wszystko fajnie Aurusia dokucza że hej patrzy tylko co by tu zbroić :) coś ściągnąć ze stołu zerwać firanke :) bawi sie nóżkami :).. gada po swojemu... i zaczełam jej dawać zupe z mięsem.. powiedzcie mi co myślicie że lepsze słoiki czy gotowana zupa i czy zupe z mięsem daje sie codziennie czy na zmiane z warzywkami ?? no i jeszcze jedno od dzisiaj jestem o rok starsza.. :).. Kasika>> no prosze jaki dzielny chopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego donn:) 😭jestem dzis zestresowana bo bede miec rozmowe o prace :( moze w koncu sie uda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Donn ja też dziś jestem o rok starsza:) Wszystkiego Naj.....🌼 Co do zupek to ja gotuje sama. Z mięskiem gotuje na zmiane z warzywami. mlodaMamunia trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn i F-ka sto lat!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Kroi sie jakaś impreza?!:P Młodamamuniu---trzymam kciuki z całych sił. Daj znać jak bedzie już po. Donn-ja daję w jeden dzień mięsko w drugi żóltko jajka. Co do gotowania, to zupkę zazwyczaj gotuje sama, a drugie danie to już różnie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka >>> :D no patrz to my sie w tym samym dniu urodziłyśmy.... to wszystkiego co najlepsze :)..... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektora ne bylo bedzie do mnie dzwonil :( zostawilam podanie itp... ( to jest praca na 1/2 etatu w bibliotece szkolnej w technikum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia co to za mina, napewnio zadzwoni z propozycja pracy:) Trzymam kciuki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek ja jak zwykle zaganiana i nie mam czasu pisac. Patryk juz zasuwa na calego. Ja na poczatku kupowalam sloiczki, teraz tylko od czasu do czasu ich uzywam, a tak to przewaznie gotuje sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 7 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..4.miesiące...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 13 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 8 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 6 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry❤️ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 7 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..4.miesiące...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 13 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 8,5 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 6 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jak tam Wasze dzieciatka?? moj robi sie bardzo zdecydowany i uparty:( chyba po mamie hehe wczoraj zaczal malowac kredkami swiecowymi po scianie :( nadal kaszle ... A ja nadal czekam na telefon i pewnie po mnie nie zadzwonia bo nie mam doswiadczenia zawodowego:( z jednej strony chce isc do pracy z drugiej sie boje:( jest tez problem z Alkiem nie mamy go z kim zostawiac - maz pracuje na zmiany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mlodamamunia musisz miec pozytywne nastawienie. Zawsze mozna znalezc jakies rozwiazanie. Ja wrocilam do pracy jak Patryk mial niecale piec miesiecy. Generalnie to mam teraz bardzo malo czasu, ale ja nie wyobrazam soobie zycia bez pracy. Moj maz tez pracuje na zmiany i co drugi tydzien z rana siedzi z Patrykiem. A reszte czasu Patryk spedza u opiekunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 7 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..5.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 13 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 8,5 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 6 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów poprawiam bo Auruś już starsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ale te nasze dzieciaki szybko rosna. Jeszcze niedlugo czekalysmy na ich pojawienie sie a tu juz sa i robia sie coraz wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tynka- wiem ze sa rozne rozwiazania ale musz tez byc odpowiednie zarobki zeby \"zatrudnic\" opiekunke a poza tym trzeba miec sprawdzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Jeśli chodzi o opiekunke to najlepiej by było mieć kogoś sprawdzonego no i znajomego tak by było najlepiej. Niektórzy mają o tyle dobrze że mają zaufaną osobę. Niestety nie wszyscy mają takie szczęście. Tynka a Ty jak znalazłaś opiekunke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja akurat mam konfortową sytuację bo opiekunką jest nasza sąsiadka, która mieszka po drugiej stronie klatki schodowej i nie mam problemów z ubieraniem go w zimie, tylko podaję go przez drzwi. To bardzo duże ulatwienie i oszczedniosc czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello z ta opiekunka to mi sie naprawde poszczescilo i na dodatek Patryk bardzo dobrze sie u nich czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! Tynka co do opiekunki to naprawde masz szczęście. Mojej córci przebił się właśnie szósty ząbek. Kasika co Tam u Ciebie? Jak z ząbkami u Kacperka? Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Z tymi zebami to tragedia, wstaje do niego po kilka razy w nocy. Nie mam już sił. Może macie jakieś sprawdzone sposoby na ząbkowanie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja tez do Dominiki wstaje pare razy w nocy. Zaczełam podawać jej herbatke z melisy. Są różne mieszanki w aptekach.Możesz spróbować podać Kacperkowi. Od momentu kiedy jej podaje tą herbatkę udao jej się przespać 3-4godzinki bez pobutki. Więc coś tam pomaga. Też tak jak Ty szukam sposobu na to by te noce były jako takie. Jak narazie niestety musiałam zaakceptować ta sytuację. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Jezeli chodzi o zabkowanie, to ja wczoraj u Patika znalazlam pierwsza czworke to juz 9 zabek u niego. Na szczescie ja nigdy z tego powodu nie mialam nieprzespanych nocy. Ja z kolei mam inny problem, moj Patik jakis czas temu obrazil sie na mleko a teraz zaczyna krzywic sie na kaszki. Troche sie tym martwie, bo nie chcialabym juz teraz calkiem rezygnowac z mlecznych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka mały narazie spi, dałam mu tej herbatki, jak radziłaś i zobaczymy, Oby spał jak najdłużej:) Tynka--nie wiem co Ci doradzić, Kacper samego mleka nie chce wcale, tylko z kaszką. mamuniu--jak tam Alanek? Cytrynka--co u Was?? Donn- robię tę aetobiczną 6 weidera. Narazie 3 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam troche w necie i tarfilam na taki tekst Dzieci, które wkroczyły w wiek poniemowlęcy, często tracą apetyt. Dzieje się tak, ponieważ dla szybko rozwijających się fizycznie i psychicznie malców potrzeba zaspokojenia ciekawości bywa silniejsza od potrzeby jedzenia. Wiele maluchów (czasami z przekory) zdecydowanie odmawia zjedzenia posiłku już po kilku kęsach i żadne perswazje nie są w stanie zmusić ich do zmiany decyzji. W przypadku większości niejadków zawodzi tradycyjna \"taktyka trzech p\" (niejadka należy przechytrzyć, przekupić lub przymusić) Wiec chyba zostaje mi tylko przeczekać ten okres. dzis na kolację zjadł chleb z serem żółtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka z tego co piszesz, musisz to poprostu przeczekać. Syn koleżanki ma połtora roku i waży 10 kilo i to niecałe, a je tylko chleb z masłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×