Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Czesc kobitki Ja ostatnio jestenm bardzo zaganiana i nie mam za bardzo czasu zeby do was zajrzec. W sobote jedziemy do moich rodzicow na swieta, bede sobie mogla w koncu odpoczac i pospac troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka🖐️ Komu jak komu, ale Tobie przyda się odpoczynek, tajka zabiegana jestes:) A gdzie jedziecie i jak długo zostajecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka a probowalas mu dawac moze herbatke z hippa ulatwiajaca trawiebnie u nas pomaga. I wogole napisz jak wyglada u ciebie sytuacja z przechodzeniem na butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny czy moge sie do was dolaczyc??mam 23 latka i 18 miesiecznego synusia:) spojrzalam sobie na tabelk i widze ze jest tu kilka mam ktre maja po dwie pociechy:) miedzy ktorymi jest niewielka roznica:) otoz ja od jakiegos czasu tez mysle o drugiej dzidzi i szczerze mowiac jest to bardzo ciezka decyzja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy mlodą mamunie!!🌻 Ale masz ślicznego synka. Dopisz się do tabelki. A co do drugiego dziecka, to rzeczywiście trudna decyzja, ale jednak lepeij sie wychowywać z rodzeństwem. NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 6 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..4.miesiące...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 12 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 8 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 6 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 6 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..4.miesiące...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 12 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 8 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 6 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie Alanek chowa? Duży juz z niego chłopak, a jakie ma sliczne włoski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczny facet:) moj syn ma na imie Aleksander ale my mowimy na niego Alek:) pisze tak z doskoku bo moj baczek cos wstal lewa noga z popoludniowej drzemki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim przeczytam o was to troche minie takze wybaczcie mi moja niewiedze:)dziewczyny powiedzcie mi jak to bylo z podjeciem decyzji o drugim dziecku??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja Ci nie pomogę, bo mogę pochwalić się tylko jednym potomkiem. Ale dziewczyny napewno ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no twoj bąbel tez nie jest maly jak .Ma 8 miechow tak?? jak alek tye m mial to spal mi 3 razy dziennie jak tylko skonczyl rok przestwail sie na jedna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos o sobie. aktualnie mieszkam w Dąbrowie Górniczej! mam 18 miesiecznego synusia- Alusia!! Urodzilam w czerwcu 2005 w Dąbrowie Górniczej , mialam bardzo ciezki porod. Bardzo zle wspominam sluzbe zdrowia w owym szpitalu, poniewaz ich obojetnosc sprawila ze moj baczek urodzil sie w zamartwicy! na szczescie jest silny facetem i wyszedl z tego calo. Jeszcze dlugo po porodzie na widok szpitala i ciezarnej robilo mi sie niedobrze taka silna trauma! Minelo 18 miesiecy i nagle pomimo zlych wspomnien z porodu pomyslalam o drugim??? bobasie!! Jest wiele za i przeciw abym mogla zdecydowac na drugie malenstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa mame Ja tez ci nie pomoge bo mój Pati ma dopiero rok i ja jeszcze o drugim nie mysle, bo ogranicza mnie pare rzeczy. Moze za dwa trzy lata sie zdecydujemy na kolejne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tynka- widze ze twoj synus pieknie pozuje do zdjec:) tu nie chodzi o pomoc tylko chetnie poczytam jak sobie daja rade mamuski z dwojka babli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mamę:) Kasika odmłodziłaś mi Dominisie. Poprawiam jeszcze raz NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 7 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..4.miesiące...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 12 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 8 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 6 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecie w koncu spi:) przestawil sie i zasypia mi ostatnio dosc pozno ale za to spimy do 8.30:) dzis mial zakrecony dzien najpierw lobuzowal ( z natury jest spokojny) wysypal mi sol , porozlewal wszedzie soczek malinowy!! rozgniotl pomarancze!! zawijal sie w zaslony:( po drzemce byl nieszczesliwy kazal mi stac w kuchni i patrzec na powieszona ozdobe swiateczna:) spoko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do mam ktore przechodzily dwie ciaze:) dziewczyny jak to jest z piersiami?? ja mam nadal mleko ( przestalam karmic alka po 13 miesiacach ) hmm zastanawiam sie czy piersic tak samo bola jak w pierwszej czy nie ?? skoro jest mleczko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry F-ka przepraszam bardzo:) Mloda mamunia--mnie też to interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. jeśli chodzi o kupki to bez zmian jabłuszko jemu nie smakuje,a do picia dostaje hipp ułatwiającą trawienie co prawda pije ją w niewielkich ilościach narazie ale to dlatego że nie chciał pic z butelki.Słuchajcie ja mam cały asortyment smoczków i butelek avent,cannpol.nuk seria balonikowa itp.itd.nawet ustniki do picia ,kubeczki wsio ale widzę że Dawidek przekonał się troszkę do smoczka DR.Browns troszkę zaczyna nim popijać.Zaczynam się denerwować tymi kupkami ze starszym nie miałam takich problemów.Widzę że poruszyłyście temat dzieci a raczej ilości.Ja zawsze chciałam mieć dwoje dzieci co prawda z mniejszą różnicą wieku ale tak wyszło najpierw [poroniłam a później nie planowałąm i w ten sposób zjawił się Dawidek.Patrząc na nich tera to wydaję mi się że nawet wyszło dobrze Radek ma 7 lat jest dużym chłopcem dużo potrafi zrobić przy sobie nawet mi pomaga przy braciszku i w ten sposób ja mam więcej czasu dla Dawida.Dla mnie jest ok.A jeśli chodzi o piersi i karmienie drugiego dziecka to ja przechodziłam podobnie czyli popękane brodawki może ni było takiego zastoju pokarmu co ze starszym ale np.z Radkiem miałam od samego początku pokarmu max.a z Dawidkiem wielkie problemy i braki (jak narazie cały czas karmię piersią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka🖐️ Biedny Dawidek:( Słuchaj, jesli on to tak żle znosi to może idz do lekarza po takie specjalne krople?! Nazy niestety nie pamietam, ale wiem, że cioą takiego jest. U nas ślicznie sypie sniegiem********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika-jeśli chodzi o marchewkę to daję jemu zupkę jarzynową wie chyba ni ma w niej dużej ilości słuchajcie już sama nie wiem.Wiem napewno że od trzech dni jest taki nie dobry że szok właśnie krzyczy i mówi cały czas ada ada ada odezwę się później mam nadzieję że dam radę aha dziś rano zaprowadziłam Radka do szkoły dojechałam tylko do domku nakarmiłam Dawidka i telefon żebym przyjechała po syna bo wymiotuje i tak to wszystko wygląda mam nadzieję że to tylko zatrucie pa pa witam nową mamuskę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tymi dzieciakami, jak nie jedno to drugie. Trzymaj się Cytrynka dzielnie i zdrówka dla Chłopaków. A może Dawidkowi idą ząbki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×