Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

No może i spróbuje, ale nie wiem czy wytrwam:D Nie ciągnie ci3e po ćwiczeniach rana po cesarce? Ja mam juz ponad 8 miesięcy po, ale po ćwiczeniach czuje ranę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dlatego przestałam cwiczyc... bo zaczełam niecałe 4 miesiace po cc i to troche za wczesnie chyba ale mysle ze 8 to juz spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Witam w Nowym Roku 2007. Życzę Wam mamuśki, Wszystkiego naj...... Moja Domi ma już na koncie 5ząbków. Widzę że poruszyłyście temat brzuszków i ćwiczeń z nim związanych. Ja od miesiąca staram się troszke nad sobą pracować, chociaż podczas ciąży nie przytyłam wiele, a brzuszek nie wygląda wcale tak źle. Jeśli chodzi o walkę z wagą to mam swój sposób na spalanie kalorii-skakanka. Od dawna nie zawodna i niosocą spadek wagi. Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika >> ja w ciąży przytyłam tylko 10kg i już po 4 tygodniach ważyłam 11kg mniej... ale brzucha niestety niemam płaskiego.. chociaż chyba nigdy nie miałam.. no może przed ciążą jak cwiczyłam intensywnie to był najbliższy ideału.. jeśli chodzi o figure to ci powiem że wyglądam teraz dużo lepiej niż przed ciążą :) f-ka>> ja też kiedyś skakałam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam cesarkę i zdecydowanie ją wolę od wyrywania zeba:D Rwali mi zęba w 7 miesiącu ciązy, więc praktycznie bez znieczulenia, mam traume do dziś,. Także współczuje, ale przynajmniej już po mwszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na szczesie mialam znieczulenie :) ufff ale lekko nie bylo...to faktycznie wycierpialas sie u dentysty😭hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale jestem niewyspana. Kacpi budził sie dzis 5 razy, do tego miał stan podgoraczkowy, :( niech mu juz wyjda te zeby na gorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Dziś Dominika przespała większość nocy od niepamiętam kiedy. Przez te nieprzespane noce, chodze strasznie zakręcona. Jak ja bym chciała przespać całą noc.Ząbki dają popalić Dominice i mnie. No cóż tak musi być. Jeszcze do tego doczepił się do mnie katar. Miejmy nadzije że szybko przejdzie. Miłego Dnia Mamuśki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze kazda z nas jest wymeczona?? alek ma katar, kaszel, goraczke:( tak sie zaczelo przed swietam to strucie teraz przeziebienie:( ja mam nadal opuchnieta lewa strone twarzy i obolale dziasla 😭 mam juz dosc!! alek dzis w nocy tez obudzil sie ( o 3.00) z takim placzem!! i chce spac tylko wtulony we mnie !! takze w tej goaczce stekal jeczal i wiercil sie przy mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodaMamunia i F-ka łącze się z wami w bólu:D Też chciałabym się porządnie wyspać, ale ostatnio o to trudno, pocieszałam się, że jak bedzie starszy to sobie odbije, ale jak czytam o Alku to zaczęłam w to wątpić:O Zdrówka dla Alka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodaMamunia dużo zdrówka dla Alka. Miejmy nadzieje że za niedługo odbijemy sobie te nieprzespane noce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety jest kiepsko ma zapalenie oskrzeli, katar i okropnie kaszle do tego mi zwymiotowal!! a co do spania to ja ludzilam co miesiac ze w nastepnym sie wyspie :( moj maz doszedl do wniosku ze zawsze cos jest jak nie zeby , to zmarznie, za goraco,pic mu sie chce, jesc itp.. takze takie sa uroki macierzynstwa jestemy ciagle na czerwonym sygnale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc byla koszmarna a w zasadzie nad ranem darl sie !! byl taki rozpalony:( daje mu nurofen dla dzieci ozyl ale nadal jest slaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski ostatnio rzadko tutaj zagladam, ale jestem bardzo zabiegana. Patryk byl w srode na szczepieniu i wazy 10,3 kg. Chodzenie tez mu idzie juz coraz lepiej.Widac sie przelamal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia--a byłaś u lekarza? Mam nadzięje, że to nic powaznego. trzymajcie się❤️ Tynka🖐️ Mało waży Patryczek, ale to normalne, w końcu już chodzi:) Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy u lekarza przepisal antybiotyk:( dzis znowu noc krzykacza!! wogole zwymiotowal wieczorne mleczko przed snem !! choroba dziecka to najgorsza rzecz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MlodaMamunia tak jak Kasika napisała jesteśmy z Wami. Patrząc na cierpienie dziecka-wzieło by się cały ból na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! MlodaMamunia ja śpie na stojąco. Niedawno wróciliśmy od teściów. Myslałam ze usne przy stole. mlodaMamunia jak się czuje Alek? Kasika jak tam noce u Kacperka? Donn, Tynka co u Was?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj poszedł mi tylko jeden pampers, bo cały dzień robił siusiu na nocniczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×