Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Gość honka23
hej juz jestem przed wyjazdem mnostwo roboty wczoraj zakupy w krakowie w galerii krakowskiej polecam dziewczyny mnostwo sklepow:)uwielbiam zakupy z Malym:)jest kochany:)dzis sie spakowalam i dowiedzialam sie ze bede miesiac bez netu w irl bo nam telefonu jeszcze po przeprowadzce nie przeniesli:(po co mi laptopik jak nie mam neta:(tyle sie pewnie u Was zmieni przez ten miesiac Kacpi i Domi pewnie beda biegac i podbijac swiat Amelka stanie sie powazna kobietka Aurorka bedzie gryzla kurde...reszte dzieciaczkow tez podskoczy:)ale bede miala po miesiacu czytania:)u mnie tez sie pewnie duzo zmieni:)przejasnilo sie troszke ide z Krystiankiem na chwilke na dwor:)ozniej wpadne:)a co do wagi to krystianek ma juz 5 miechow a ja dalej nic w dol ale nie martwie sie jak ma spasc to spadnie:)zycze Ci Aniu powodzenia w walce kg:)Donn dzieki za komplement:)ide bo jakas chmura sie czai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byliśmy na podwórku tylko pare minut, bo wiał straszny wiatr i było zimno:( Honka szkoda że będziesz bez netu:( Jak będziesz miała dostęp to od razu pisz do nas, będziemy czekać:) Teraz ide położyć spać moją małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kacpi znowu zasnął sam w łożeczku (choć troche to trwało-45 min) i o dziwo przespał całą noc, aż do 6.30, co jak na niego jest rekordem:) Katar dalej mu dokucza i szcze[pienie na pneumokoki przełożone na następny tydzień. Ania🌻 jak po szczepieniu?? Napisz mi prosze jakich uzywasz kremów. Donn🌻gratuluje ząbalka i czekam na zdjęcia:)P:P F-ka🌻 do urodzin juz blisko, robimy je w ta niedzielę,Karol piecze torta, ja zrobie sałatki, szampan i świeczka juz kupionę:) Honka🌻 ale nam bedzie Ciebie brakować przez ten miesiąc:( Wagą sie nie przejumuj, ja dopiero teraz wróciłam do normy:D Gusia🌻 co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane! Nie bylam na tym szczepieniu wczoraj bo mała troche kichala wiec wolalam zaczekac i pojedziemy albo dzisiaj albo jutro. Chyba przechwalilyscie troche mopja mame, strasznie wczoraj sie poklocilysmy, nie jade na zaden weekend, w ogole nie chce jej o nic prosic zwiazku z Amelka. Wypomniala mi wczoraj kilka przykrych dla mnie rzeczy typu, ze zafundfowalam sobie dziecko w tym wieku itd. Myslalam, ze znam moja mame na wylot, a tu okazuje sie, ze jednak nie... Zaczelam teraz bardzo powaznie myslec nad wyprowadzka od rodzicow do R, tylko, ze do wrzesnia tez mieszkalibysmy z kolei z jego rodzicami, No ale bylibysmy codziennie razem, a nie tylko na weekendy. To moja kochana mama tez mi wypomniala, ze tak sobie ulozylam zycie to teraz mam. Ryczalam wczoraj jak glupia caly dzien:( Przez to zaniedbalam troche Amelke:(Ale ona chyba czula, ze mama ma dola i byla o dziwo bardzo grzeczna i spokojna Tak naprawde nie widze zadnego dobrego wyjscia z tej sytuacji, nie chce poklocic sie z rodzicami i wyniesc z domu, ale sytuacja obecna jest beznadziejna i zle sie tu czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! U nas dziś słonecznie, chociaż chłodnawo. Jak Domi się przebudzi to polecimy na spacereek:) Ania nie wiem co Ci napisać, ponieważ nie znam całej sytuacji. Przykro, że się posprzeczałaś z mamą:( Myśle że powinnaś wszystko na spokojnie jeszcze raz przemyśleć, bo może to chwilowe. Czasami w emocjach powie się wiele przykrych rzeczy, a później się żałuje. Mam nadzieje że jednak sobie wszystko wyjaśnicie i cała ta sytuacja skończy się dobrze. Jeszcze jedno nie wiem jakie masz relacje z teściami, ale zapewniam Cię że u nich na pewno nie bedzie Ci lepiej . Chyba że masz do tej pory dobre doświadczenia. na swoim przykładzie póki nie zamieszkałam z teściami wszystko było piękne i kolorowe, ale po miesiącu wspólnego mieszkania :( w k ażdym bądz razie było niedobrze.Mieszkaliśmy u nich jak jeszcze nie było Domi. Trzymaj się mocno i postaraj się jeszcze raz wszystko dobrze przemyśleć. Buziaczki. Kasika no to zbliża się imprezka:):) Macie jakiś prezencik dla Kacperka?? Jaki torcik będzie piekł Karlos?? Honka pewnie szykujesz się do wyjazdu. Nie zapomnij o nas!!!! Pozdrawiam i buziaczki dla Was i Waszych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Domi kończy dziś 11miesięcy więc poprawka w tabelce:) NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 11 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..8.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 11mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 19 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na szczepieniu. Musialam zaplacic 200 zl, ale dzieki temu dostala tylko jedno uklucie w nozke zamiast dwoch. Byla bardzo dzielna krzyknela tylko na chwilke:) Amelka ma 7 tygodni a wazy juz 5100:) to chyba sporo jej sie przytylo, bo przy urodzeniu 3200. Ale jest spora ma dlugie nozki, ktore o dziwo sa chudziutkie przy takiej wadze! W sobote idziemy jeszcze na usg stawow biodrowych. Kurcze f-ka tez sie boje mieszkania z tesciami, ale jakbym byla u nich nie siedzialabym ciagle sama, tylko zawsze od poludnia po pracy bylby tez R. A on teraz to juz w ogole bedzie u nas rzadko bo w czerwcu ma egzamin na aplikacje... Sama nie wiem co robic:( Mieszkalam juz u nich caly semestr zimowy studiow, tylko na weekendy wracalam do domu, bylam juz wtedy w ciazy. I to prawda, ze nigdy nie czulam sie u nich swobodnie tak jak w domu. Oni sa troche dziwni. Moze zaczekam do czerwca, a pozniej w lipcu i tak bedziemy sami, bo oni zawsze na cale wakacje gdzies wyjezdzaja. Przeciez R tez chcialby czesciej widywac Amelke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam dzisiaj pierwszego okresu to i tak chyba pozno 7 tyg po porodzie... Moze dlatego bylam taka rozdrazniona i ryczalam co chwila. Moj ginekolog mnie uczulal, ze pierwszy okres moze nie byc za przyjemny, a wczoraj rzeczywiscie strasznie zle sie czulam. Od dzisiaj musze zaczac brac tabletki anty,... Po jakim czasie stosowania one juz zabezpieczaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honka23
hej dziewczynki...wpadlam sie pozegnac:(ale pierwsze do Ani pisze.nie przeprowadzaj sie do tesciow chocby teraz bylo ok kika dni wystraczy na zniszczenie calych dobrych stosunkow.nie mam czasu sie teraz rozspiasc bo mam mnostwo jeszcze roboty ale uwierz niegdzie tak nie bedzie jak w domu rodzinnym.kazdy ma gorszy dzien Twoja Mama tez takie mogla miec.ja nie mam Mamy juz 5 lat i uwierz wszytko bym dala zebym mogla sie teraz z Nia choc poklucic...zeby mogla choc raz przytulic Krystianka...lece Laleczki zycze powodzenia i do spotkania za miesiac:)wszystkiego naj dla Kacpiego:)miliona usmiechow:)lece buzki laseczki pa powodzenia nie zapomnijcie mnie.ja napewno nie zapomne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Nie zagladalam, bo nie mialam internetu :-( ,teraz bede juz na bierzaco :-) widze ze troche tu sie dzieje!! chciałabym wszystkim mamuśkom cos odpisac, ale zbytnio nie mam czasu(idziemy do lekarza),postaram sie poprawic ;-) tak w skrocie napisze,ze za nic w swiecie nie zamieszkalabym z tesciowa,nie ma to jak u swoich rodzicow ( z tesciami zawsze beda jakies zgrzyty).cale szczescie ze my mieszkamy na swoim!! caluski dla babli i wszystkich mam :-) jeszcze tu wroce hi hi http://agnieszka029.fotosik.pl/albumy/172863.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Honka ściskam mocno, buziaki dla Ciebie i Krystianka😘 Jak dopadniesz internet to od razu pisz. czekamy!!! Ania ja oczywiście podpisuje sie pod to co dziewczyny piszą. Zreszta pisałam Ci juz cos na ten temat wcześniej. Gusia my na szczęście tez jesteśmy na swoim, chociaż teściów mamy blisko. No ale ja też mam doświadczenia niezbyt miłe. :( Czy któraś z Was nie miała zgrzytów z tesciami??? Może znajdzie się wyjątek ;) Kasika czy katarek juz poszedł w zapomnienie?? No i oczywiście czekam ma odp. w sprawie torciku? i prezenciku?? Donn czy Aurorka już spokojniejsza?? Zabek dalej dokucza?? Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie tu tłoczno na tej kafeterii. Wchodzę co parę dni, a i tak muszę się nieźle naszukać "moich" tematów. Udzielam się też na www.kindi.pl, gdzie są bardziej kameralne grupy, więc fajnym mamom polecam i zapraszam :) 🌼http://www.kindi.pl/group/🌼 będzie łatwiej nawiazać blizsze znajomości ;P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysia_sysia z calym szacunkiem ale KAFETERIA jest w 100%lepsza,jest o wiele wiecej mam!!co mi po jakiejś tam grupie, ktora liczy zaledwie 3 uczestnikow,jak tutaj jest nas tak duuuużo. jakoś mi się \"tam\"nie podoba,może z czasem zmienie zdanie.póki co zostane \"wierna\" kafeterii :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks26
Cześć kobietki! Tak sobie czytam i czytam i chyba się przyłączę. Jestem mamą cudownej 2-latki ( urodzinki obchodzi 23 marca, dokładnie w dzień urodzin mojej kochanej babci). Moja myszka ma na imę Nikolka. Dzisiaj jest już piątek, zaraz kończę pracę i przed nami perspektywa weekendu, a wtedy jesteśmy nierozłączne. Pozdrawiam wszystkie cudowne mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aleks26:) Milo, ze do nas dolączasz, ja tez jestem tu od niedawna 🌼 Buziaki dla Nikoli. Gdzie pracujesz? I skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach jak sympatycznie sie robi, i tak milusio... coraz więcej mam...suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie chwalic ale mam dzisiaj imieniny z gory dziekuje za zyczenia hi hi hi :-] buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam pecha...gdzie wy sie podziewacie...śpicie z pociechami czy co?? moj Gracjanek dzisiaj jest taki grzeczny, wiec siedze w necie,a tu tak cichutko :-( mialam zamiar z wami poklikac!!!! ide teraz zjeść pyszny torcik od mojego męża,ale bedzie wyżerka mniammm :P :-) http://agnieszka029.fotosik.pl/albumy/172863.html :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia 🌼🌼z okazji imienin🌼🌼 Obejrzałam Twoje zdjęcia-fajniutki Twój Gracjanek:) Dzięki za link:) Chętnie zajrze;) Tylko że jak narazie to nasza kafeteria guruje:) Aleks oczywiście zapraszamy na naszą kafaterie:) Miłego Wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * gusia
dzieki donn i f-ka dobranoc-karaluchy pod poduchy! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!! witam wszystkie mamusie i pociechy ;)) :D Gracjan 21,08,2005r. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak u Was z pogodą?? Bo u mnie jest całkiem , całkiem. Później robimy sobie grila:) A Wy jakie macie plany na wekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Gusia wszystkiego naj naj naj - spoznione zyczenia, ale szczere 🌼 F-ka u nas slonko swieci, ale chyb a jest zimno. Czekam na kolezanke, wypijemy sobie kawe, a pozniej tez na spacer. Zycze udanej imprezki na grilu:) Ja w zasadzie nie mam zadnych planow na weekend, ale moze cos sie wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×