Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Kacpi śpi, więc mam chwilke dla siebie:) U nas nareszcie ciepłko i słoneczmie Ania- wklej jakieś zdjęcia z nad morza. Gusia- przepis super, napewno wypróbuje, :) A co do slubu to faktycznie kolosalny wydatek... F-ka jak tam przygotowania do roczku, w końcu to juz tuz tuż:) Widzę, że obiadki u Was są bardzo podobne jak u nas:) Donn- ja też nie potrafie obcinać, ale chyba maszynka to nie taka filozofia:D A Aurorka ma super włoski, prawie na kucyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, a u nas zapowiadało się, że będzie ładnie, a tu pare minut temu rozpadał się deszcz Mam nadzieje że sie przejaśni, bo wczoraj cały dzień w domu:( myslałam ze oszaleje. Do roczku powolutku sie przygotowujemy:) Razem z mamą pieczemy torcik:) Jeszcze nie wiemy dokładnie jaki, ale na pewno coś wymyślimy:) Ma dzisiaj do mnie przyjechać, żeby obgadać imprezke;) Zabieram się za obiadek;) Miłego Słonecznego Dnia Mamuśki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho? U nas burza goni burzę.:O Kacpi nauczył się mójwić coś w stylu : Dabudibu dabu daj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) Widzę że sporo nowych mamuś jest ?Przepraszam że się nie odzywałam ale wpadłam w wir pracy .Musze wam powiedzieć że ciężko jest pogodzic to wszystko praca, dom, dzieci i niestety częste choroby dzieci i na dodatek sama jestem w kiepskiej formie.Jedyny plus tego wszystkiego to to że pozbyłam się sporej nadwagi od końca grudnia do dnia dziśiejszego dziewczyny schudłąm 13 kg. przed ciążą wiecej ważyłam .Dawidek za miesiąc skończy już roczek jest wspaniały ale niegrzeczny czasami i oczywiście wszędzie jego pełno.Obiecuję że będę już pisała buziaczki i dobrej nocki.. www.cytrynka79.bobasy.pl Pozdrawiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 11 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..8.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 1 rok....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 11 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 19 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Cytrynka:) Kupe czasu Cię nie było:( Wierze, że nie jest Ci łatwo, sama wiem po sobie, chociaż ja pracuje w domu i moge sobie sama rozłozyc prace, tyle dobrego. Czasami zarywam pare nocy z kolei, ale później mam czas na małą regeneracje:) Powiem Ci, że bardzo szybko i dużo schudłaś. Jak się czujesz? Bo taki spadek wagi to na pewno Cie osłabił:( ?? Moja Domi kończy oczek za tydzień i też jest wszędzie gdzie popadnie;) Och... te nasze maluchy:) Pisz do Nas kiedy tylko znajdziesz wolna chwilke. Kasika, ale się usmiejemy przy tych naszych maluchach:):) jestem tylko ciekawa co to znaczy;) Dabudibu dabu daj:) Dziewczyny u nas pochmurnie:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście pogoda się porawiła:)jak tylko Domi się obudzi wyruszamy na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cytrynka witamy:):):) To ile ty teraz ważysz biedulko?:P F-ka nie mam pojęcia co to znaczy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W końcu jest piekna pogoda:) Jedziemy do mojej mamy na obiadek:P Później wycieczka za miasto:) Miłlego Dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Kasika, u nas też lato:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Kasika, no pustki:( Co do pogody to u nas dzis ciepło, ale pochmurnie:( Kasika, jak tam nocki u Kacperka?? Bo u mnie ostatnio o wiele lepiej:) Domi budzi się około 6 na jedzonko, a potem śpi do 8:) Czasami obudzi się jeszcze raz w nocy na chwilke, ale następnie szybko zasypia:) Od paru dni normalnie się wysypiam:), oby tak już zostało:) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka u nas tez lepiej. Kacpi zasypia po 20 i budzi sie około 2-3 i idzi do nas do łóżka i śpi do 5, a potem to już nie ma spania:) Wiec, zeby sie wyspać, chodze spać z kurami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) narazie buziaki dla wszystkich 👄 ... jak mała uśnie to coś skrobne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja :D filmiki z ćwiczeniami to są .. wydaje mi sie że fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Coś ostatnio nasz topik podupada:( Chyba dlatego, że pogoda jest ładna:) U nas dziś ciepło, ale deszczowo:( Donn dzięki za ten link na pewno skorzystam:) Miłego Dnia i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogoda do bani, pada lekki deszcz:O Ostatnio znowu mam kłopoty z internetem😠 U nas po staremu, Kacpis jeszce nie chodzi, a i tak mam z nim tysiąc kłopotów:PTylko dzis, od rana zdążył: wywrócić kwiatka i rozrzucić ziemie po całym dywanie, oderwac dwie listwy podłogowe, nadgryść mydło, wylać kotu mleko, zrzucic wszystkie książki z półek( to robi nagminnie:) ) i urwać babci korale:D Poza tym uwielbia wszystko co zwiazane jest ze zwierzetami, szczególnie tymi wiejskimi. Chodzimy za kurami( oczywiście za jedna rączke), mówi do nich Ko Ko Ka i próbuje je złapać. Wogóle slicznie naśladuje wszystkie zwierzątka i pokazuje je w książeczce:) A dzis było domowe przedszkole o zwierzętach w zagrodzie to siedział zafascynowany,a jak dzieci spiewały piosenkę, to sie kiwał i mruczał coś z zadowoleniem. Wszystko rozumie, ale nie wszystko usłucha. A psoci z mina aniołka:D No ogólnie jest przesłodki:P:P:P Mogłabymk tak o nim pisać i pisać:) Miłego dnia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Kasika, jutro wielki dzień:) Człowieka bierze na wspomnienia i przypomina sobie te ostatnie dni, chwile do porodu. Kasika, Domi też fascynują przemioty, które są zakazane. Robi wszystko by się wdrapać:) wedrzeć za wszelka cene:) Mogłabym wymieniać bez końca rzeczy które udało jej się zniszczyć lub zciagnąć itp, itd:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dnia na dzień widze jej postępy:) Cudowne uczucie patrzeć jak tak sie rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dzieki za zdjęcia, Aurusia sliczniusia:) F-ka wiem jak to jest, ja tez wszystko przezywałam na nowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dzięki za zdjęcia, Aurorka już pewne kroczki stawia:) Jeszcze nie dawno była taka maleńka, ale mnie wzieło dziś na wspomnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu Żyj nam sto lat i usmiech miej na twarzy niech życie Ci da to wszystko o czym marzysz: zdrówka , szczęścia , i słodyczy ciocia Kasia Tobie zyczy 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika dziekuje🌼 Już wszystko zapięte na ostatni guzik:) Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Imprezka urodzinowa się udała:) Dziewczyny podeśle Wam zdjęcia jak tylko zgram do komputera, bo narazie to sprzątanko po wczorajszym. U nas piękne lato:):) Po obiadku jedziemy na wycieczke w trójeczke:) Teraz zmiany w tabelce: NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 1 rok ....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..8.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 1 rok....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 11 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 20 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa Aleks26...Ola26...Nikolka2 i prawie miesiąc....Słupsk Miłego Słonecznego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×