Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Dziewczyny czy Wy wszystkie radzicie sobie same? czy pomagaja Wam rodzice? Bo u mnie jak na razie pomoc mamy jest niezastapiona, bez niej chyba bym zginela przynajmniej na poczatku, teraz juz jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tez Amelia męczy troche babcie a ja mam czas dla siebie. u nas wlasnie tak od ok 21.30 do ok 24 jest najgorzej, bo mala jest marudna... trudno powiedziec czy to kolka, bo nie placze tylko sie kreci i czasami krzyknie, robi takie minki jakby bylo jej strasznie zle.ziewa a nie moze zasnac. a ja tak o 23 jestem chyba najbardziej zmeczona i czasami juz nie wiem co robic jak ona nie chce spac a ja walcze ze soba zeby nie zasnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika mialam cc, bo moja malutka byla okręcona pepowina, ale podobno nie groznie i moglam rodzic normalnie. Mialam w 39 tyg robiony test oksytocyna skurcze byly, natomiast rozwarcia zadnego, gin przebil mi pecherz plodowy i nadal nic, wiec po kilku godzinach meki na porodowce zrobili mi cc, zreszta moj gin od poczatku mowil, ze to tak sie skonczy wiec bylam przygotowana. Okazalao sie, ze Amelia byla troche podduszona ta pempowina dostala tylko 6 pkt w pierwszej minucie zycia! wiec cale szczescie, ze nie mialam rozwarcia i skonczylo sie cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika naprawde gin Ci tak powiedzial? Kurcze to mnie pocieszylas!!!!:) Ja do swojego chyba za tydzien sie wybiore, bo jescze nie bylam od porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honka23
Ania86 jak ja Ci zazdroszcze takiej Babci...ze ma kto ci pomoc...mnie nie ma.moja Mamunia nie docezkala wnuka a tesciowa...no jak to tesciowe bywaja do moich wielbicielek nie nalezy a nawet wrecz przeciwnie wszytko robie zle...a w sumie to nawet bym jej Malego nie zostawila.Krytsian wymeczony spi juz 1.5 godziny ciekawe jak dlugo...chcialabym sie wyspac,potrzebuje tego.jestem taka szczesliwa we wtorek przylatuje moj kochany Maz:)nie pozna Juniora tak przez ten mieisac sie zmienil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honka23
juz doszlam do tego:)bedzie wiecej jak bedzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ania u każdej jest indywidualnie, a ja dopiero teraz (rok po porodzie wzięłam sie za siebie i waże mniej niz przed porodem, ale niestety nie wygładam juz tak samo:O Honka dzięki kochana za komentarze, Krystaianek sliczny, a jak się słodko smieje, oby szybciutko dojechał do was tata i zeby cie odciążył:) KArena- my jeszcze przez 2 miesiące bedziemy mieszkać z rodzicami i zawsze jest si.ędo kogo odezwać, bo mąż też ciągle w pracy, a jak wraca to jedzie remontować nasz nowy dom i w sumie to 24 godziny na dobę jesteśmy z Kacpim razem. Czasem chętnie oddałabym go babci na 2 godziny, ale on jest teraz taki maminsynek, że nie wiem ile by wytrzymał. F-kajak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witaj Karena:) Ania ja radze sobie sama na co dzień. Czasami mama do mnie wpada, ale ona pracuje i nie ma zbyt wiele czasu.Mój j tato niestety nie żyje :( Mój kochany też cały dzień pracuje:( Jakoś sobie radze-musze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honka fajnedo masz malucha:) Buziaki dl a niego😘 Kasiak jak noc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Kasika za błąd ale Domi jest obok i przeszkadza ile się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne Wasze dzieciaczki :) Od wczoraj wieczorem zwiekszylam Amelce porcje mleka, bo juz jej bylo malo 90 ml:) teraz przesypia troche dluzej. Zeby wieczorem nie byla taka marudna to byloby cudne dziecko i tak jest, ale bylaby jescze bardziej:) zaraz 13 a ja jescze w pizamie chodze. Moja mama na szczescie nie pracuje na codzien, zajmuje sie tylko ksiegowoscia firmy, wiec zajeta jest tylko jak trzeba rozliczyc sie z us. dlatego tez zdecydowalam sie po porodzie zamieszkac z rodzicami, zeby mi pomogli. Kosztem niestety tego, ze z moim kochanym R widuje sie tylko w weekendy:( on pracuje w innym miescie. Z nim bede na stale dopiero od wrzesnia- pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka noc lepsza zdecydowanie, to chyba dlatego, że mały jest teraz duzo na świeżym powietrzu. A u Was?? Kacpi mi też strasznie przeszkadza jak siedzę na komputerze ostatnio nauczył się go wyłączać:D Gusia ale masz slicznego i zdolnego synka:) Kiedy mój będzie mi tak pomagał?:P Wygląda na grzecznego, a jak jest w praktyce? Ania- nie przejmuj się, jak ja miałam takie małe dziecko to bardzo często siedziałam w piżamie ai tak z wszystkim nie nadążałam:) Dojdziesz do wprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 tak Gracjanek jest grzeczny,chociaz czasami potrafi pokazac rogi(jak to chlopak),wiesz co sam sie bawi,nie musze siedziec przy nim ciagle,i go zabawiac,ale...jak byl malutki to ciagle byl na rekach-bez mamy ani rusz- moze dlatego teraz jest taki kochany.czasami zastanawiam sie czy nie wrocic do pracy,chociaz z drugiej strony,wole poswiecic mu jeszcze ten rok. co o tym myslisz?? pozdrawiam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja pociecha tez juz jest duza,na pewno \"pomaga\" ci w porządkach,a zwlaszcza w sprzataniu zabawek,bynajmniej ja Gracjana w 11miesiacu juz uczylam!teraz sa rezultaty,yulkociekawe na jak dlugo hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja też dużo spaceruje z Domi. Jak jest pogoda to trza korzystać.:) Chociaż dziś u nas jest mocny wiatr i dlatego skróciliśmy spacerek. Dziś u nas noc teżz była całkiem dobra. To już trzecia z rzędu-nie zapeszam ;) Gusia to dobrze że Gracjanek potrafi się sam pobawić, moja Domi czasem to chciałaby być ciągle przy mamie.Wtedy jest problem z wykonaniem wielu czynności. No ale mam nadzieje że za jakiś czas ona będzie bardziej \"samodzielna\". Teraz potrzebuje dużo czasu spędzać z mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika masz już jakąś kurteczke na oku dla Kacperka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka widzialam w tabelce, ze jestes z Jeleniej Gory. od 2 lat spedzam calutkie wakacje, sylwestra i ferie ziomwe w Karpaczu wiec to bardzo blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zapalilam pierwszego papierosa po ciąży i jestem troche zla na siebie, bo przez cala ciaze nie palilam i mialam nadzieje, ze jak urodze to nie bedzie mnie juz ciagnelo, a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy własnie z basenu. Kacper się tak zmęczył, że teraz spi, a przede mna jeszcze dzis aerobik:O Gusia-aj też go ucze sprzatania zabawek, choc niestety czasem kończy sie tak, ze ja wkładam, a on z poważną miną wyjmuje:P:P I podobnie jak Gracjanek w jego wieku uwielbia sie tulić do mamy. Co do pracy to doskonale cie rozumiem, z jednej strony chetnie człowiek poszedłby do ludzi i przy okazji zarobił troche grosza, a z drugiej to co mamy dzieki siedzeniu z dzieckiem w domu jest bezcenne.... F-ka my tez bylismy tylko chwilę, bo wieje na całego..:) Kurteczki właśnie nie mam,😠 zeszłam całe nasze miasteczko i nic!! A ty jaką masz?? i ile kosztowała? Ania ja ci nie pomoge w sprawie palenia, bo przed ciążą nie paliłam, w ciąży jak czułam papierosa to leciałam do ubikacji:P:P i teraz tez nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania do Karpacza mam 14 km - blisiutko:) Jak Ci się podoba Karpacz i okolice? Byłaś może w Jeleniej? Ja Ania paliłam przed ciążą, ale oczywiście nie paliłam w ciąży. Po porodzie zaczełam karmić Dominisię i karmie do tej pory. Więc nie myśle o paleniu. Niedługo mam zamiar zakączyć karmienie. Okaże się w praniu czy dam rade bez papieroska :) Kasika ja znalazłam coś fajnego dla Domi w swoim mieście. Kurteczka kosztowała około 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania poniżej nasza tabelka-dopisz się:) NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 10 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 11mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 19 miesiecy....Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 10 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 11mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 19 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa W Jeleniej bylam prawie codziennie, tam dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, bo bylam u ginekologa i robilam moje pierwsze usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honka23
hej...ja tez padam...malego bola te plecy nie chce lezec wcale tylko raczki...wazy juz 9 kilo i ciezko mi...nie ma mi kto pomoc...dzis to nawet nie mialam jak zjesc...nie mowie o ubikacji.wzielam go na spacer ale plakal bo musial na plecach...nie wiem juz co robic dobrze ze go przyzwyczailam spac na brzuszku...kreci sie ciekawe jak noc oby choc troszke lepeij bo juz mi sil brakuje...ja tez palilam przed ciaza ale jak zaczelismy planowac to rzucilam staralismy sie o malego ponad pol roku i kiedy juz mie sie wydawalo ze cos nie tak to znow podpalalam ale na szczescie zaszlam w ciaze i od razu rzucilam teraz mnie ciagnie nie mowie ze nie bo to nalog ale Junior jest waznijszy.smierdza rece wlosy usta ubrania jeszcze sie tego nawacha dlatego ja wole go oszczedzic ale nawet jesli zaczniesz to twoja wybor ale walcz bo warto:)ide spac a co do kurteczek ja tez szukam i nic nie ma znalazlam fajna od wojcika ale 149.90 zart w irl mu kupie za to 3 chcoc jeszcze mam nadzieje ze cos znajde:)ide nyny trzymajcie sie i zycze przespanej nocki gratulacje dla malych spiochow aaa dziekuej za komplement za fotki:)tez uwazam ze jest sliczny:)ta skromnosc mam:)wszystkie dzieci sa piekne to najpiknijsze i najcenniejsze co mozna w zyciu miec:)buziaki dziewczynki zmykam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak ja lubie wiosne:) Jak świeci słonko to od razu lepiej się czuje:) U na nocka do zniesienia. Ania to miło że znasz miesce gdzie mieszkam:) Kasika jak sie czujesz po wczorajszych ćwiczeniach? Jak Kacperek dzisiaj spał? Honka jak dzisijesza noc? Przykro mi że Twój synek musi tyle się nacierpieć. Trzymaj się Honka jesteśmy z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.. Kasika. f-ka >> jestem... :) tyle u nas nowych mamusiek... ale fajnie sie zrobiło.... buziaki dla was i ślicznych maluszków ja też miałam cc i brzuch mi jeszcze został... ale nie ćwicze ani nic to co sie dziwić ... musze sie w końcu za siebie zabrać... Aurora skończyła 8 miesięcy więc zmieniam tabelke NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 10 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..8.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 11mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 19 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa ja też od porodu radze sobie sama... rodzice i teściowe mieszkają daleko.. no i też siedze w domu już podad rok... czasem nudy ale staram sie niezwariować.. :D... mąż całymi dniami w pracy... po świętach zaczynamy budowe naszego nowego domku... przenosze sie na wieś.. i już sie niemoge doczekać... bo tam w takie piękne słoneczne dni to będze sobie cały dzień na dworze w ogrodzie a w tych blokoch to porażka... mi sie piersi poprawiły.. a karmiłam 5 miesięcy...smarowałam tylko oliwką .... na katar bardzo dobre są kropelki EUPHORBIUM... spadam coś ugotować... dziewczyny znacie jakieś fajne przepisy na dietetyczne sałatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 Chwala za to, ze mieszkam z mama! Dzisiaj noc byla fatalna! ale mama na szczescie bierze prawie codziennie Amelke jak budzi sie o 7 rano na karmienie do innego pokoju i zajmuje sie nia, a ja tak do 10.30 moge pospac spokojnie. Wieczorem jak zwykle nie bylo spania do prawie 1 w nocy! a pozniej obudzila sie biedna jakos o 3 z noskiem zapchanym i walczylysmy z babolkami chyba z godzine. Plakala, bo nie mogla oddychac. Co moge zrobic na ten jej pozapychany ciagle nosek??? nawilzacz jest wlaczony cala noc, bo myslalam, ze to moze suche powietrze. Kupuje dzisiaj Sab Simplex,bo jest taki polecany, moze nie bedzie juz sie tak prezyla wieczorami i zasnie ladnie. Donn fajnie domek na wsi:) Moi rodzice tez prawie na wsi, bo w bardzo malym miasteczku, ja natomiast juz nie moge doczekac sie nowego mieszkania od wrzesnia. A czy blizny po cc smarowalyscie czyms, zeby byly mniej widoczne?? Ja kiedys mialam rozciety luk brwiowy, mialam na nim tylko 2 szwy, ale smarowalam blizne taka mascia tylko juz nie pamietam nazwy i nie mam nawet sladu po bliznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×