Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Donn dokładnie jest tak jak piszesz, mnie też lekarz nastawiał na poród naturalny, już nawet ustaliliśmy z mężem, że idziemy razem, ale mam problemy z łożyskiem i lekarz nie chce ryzykować. Boje się, a z drugiej strony nie moge sie doczekać. A Ty z Aurorka miałaś CC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miałam z Auruśką cc :) Kasika nic sie nie bój cc nie takie straszne jak wszyscy twierdzą.. byle przetrwać pierwsze 3 dni po.. a potem to już leci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dzięki za zdjęcia, mój mały kręcił się koło mnie jak oglądałam zdjęcia i mówi: JAKA SŁODKA DZIECINKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam cesarke 6 miesiecy temu , mam 22 lata:) najgorsze dla mnie było wstanie z pozycji leżacej po 6 godzinach od cesarki. nastepnego dnia juz sama sprobowalam i bylo juz z gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika >> GRATULACJE 🌻 Karolinka śliczniusia... u mnie już 34t i 4dn... w tamten czwartek byliśmy w warszawie na badaniach...następna kontrola 12.11 .. mają wtedy zdecydować.. czy będe mogła rodzić w Krakowie i chyba jak będe rodzić.. fka>> buzka👄 i wiam nową mame :).. napisz coś wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wody odeszły mi w środę na d ranem, pojechaliśmy do szpitala, a ponieważ nic sie nie działó, zero skurczy, rozwarcia to po 7 godzinach zrobili mi cesarkę. Czułam się gorzej niż przy pierwszej, ale jak dwie godziny po porodzie pprzystawili mi mała do piersi, to już o wszystkim zapomniałam Dzięki temu, że miałam małą ze sobą, szybko dostałam pokarm i jak narazie kamimy sie cycem. Kacper troche zazdrosny, ale mamy nadzieję, że mu przejdzie. Karlos zakochany w małej. Cieszę się, że już po i że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika >słodziuka malutka:) 😘 Donn> teraz czekamy na Twoje maleństwo;) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie młode mamy:) Mam 21 lat i synka Wojtka, który dwa dni temu skończył 7 miesięcy:) Gratuluje wszystkim mamuśkom oraz życzę wszystkiego dobrego dla waszych ,swoją drogą bardzo ślicznych maluszków:) mam nadzieję, że jestem tutaj u Was mile widziana i że wniosę sobą coś pożytecznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×